Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

Anormal. Benim nazarımda Mihawk ile Zoro'nun ya ikisinin de fanısındır ya da ikisinin de hateri. Bunlar arasında usta-çırak ilişkisi var ki Mihawk Zoro'nun düşünceleri kendisininkine ters olsaydı onu kabul etmezdi.
Hem üsttekine cevap hem alttakine soru mahiyetinde; Sanji'nin savunulacak yanı mı kaldı?
Nesi varmış ya Sanji'nin? Ne yaptı bu adam? Hırsızlık mı yaptı? TEcavüz mü etti? Adamın aklını aldılar, ona rağmen aklında tayfası vardı!!!!!1111!!!1111!! Ne yapsa suç arkadaş.

Güzel bir şarkı önerir misin?

Bir tane fazladan olsun. Beğenip beğenmediğini yazarsan sevinirim.

Kişiliğine manga karakterlerinin kişilikliklerini katabilecek olsan kimin/kimlerin hangi özelliğini istersin?

Bir tane fazladan olsun. Beğenip beğenmediğini yazarsan sevinirim.

Kişiliğine manga karakterlerinin kişilikliklerini katabilecek olsan kimin/kimlerin hangi özelliğini istersin?
Luffy'nin salaklığını, Naruto'nun bütün sorunları çözümlemesini, Okabe'nin hayalperestliğini, Esdeath'ın küçücük minicik de olsa sadist yönünü almak isterdim. Şimdilik aklıma gelenler bunlar :T

İntihar bazılarına göre korkaklık,bazılarına göre aptallıktır. Bana göreyse manevi bir hastalıktır. Peki sen alttaki; intihara bakış açını bir kaç cümle ile özetler misin?

Luffy'nin salaklığını, Naruto'nun bütün sorunları çözümlemesini, Okabe'nin hayalperestliğini, Esdeath'ın küçücük minicik de olsa sadist yönünü almak isterdim. Şimdilik aklıma gelenler bunlar :T

İntihar bazılarına göre korkaklık,bazılarına göre aptallıktır. Bana göreyse manevi bir hastalıktır. Peki sen alttaki; intihara bakış açını bir kaç cümle ile özetler misin?
Genç Werther' in Acıları' ndan:
1- Halbuki intihar, zayıflıktan başka bir şey olarak değerlendirilemez. Çünkü acılarla dolu bir hayata dirençle katlanmak yerine ölmek daha kolaydır.
2- Buna zayıflık mı diyorsun? Rica ediyorum, görünüş seni aldatmasın. Dayanılmaz bir despotun boyunduruğu altında inleyen bir halk sonunda başkaldırıp zincirlerini kırarsa buna zayıflık mı diyeceksin?
Eskiden 2 gibi düşünürdüm, şu sıralar 1 daha mantıklı geliyor.

Sana en yakın gelen felsefi akım?

Son düzenleme:
Genç Werther' in Acıları' ndan:
1- Halbuki intihar, zayıflıktan başka bir şey olarak değerlendirilemez. Çünkü acılarla dolu bir hayata dirençle katlanmak yerine ölmek daha kolaydır.
2- Buna zayıflık mı diyorsun? Rica ediyorum, görünüş seni aldatmasın. Dayanılmaz bir despotun boyunduruğu altında inleyen bir halk sonunda başkaldırıp zincirlerini kırarsa buna zayıflık mı diyeceksin?
Eskiden 2 gibi düşünürdüm, şu sıralar 1 daha mantıklı geliyor.

Sana en yakın gelen felsefi akım?
Nihilizm.

Rock Lee 'yi sever misin?

Sabah 4 te otobüse binip, 3 saatlık yolcuğun 20 dk'sı uyanık olmak?

İyi yada kötü İnsanlarla karşılaşmamız kader mi? Ya da kader nedir?
Kader denen olgu varsa yaşamı daha da anlamsız kılar bence.

Açıkçası ben iyi ya da kötü bir insan olmamızın kendimizin elinde olmadığını düşünüyorum. Genler ve en büyük etken olarak doğduğumuz çevre belirliyor tüm kişiliğimizi, hayatımızı. Özgür irade diye bir şey aslında yok. Boşa demiyor Ali forumdaşınız "Kono sekai, ovara seru!" diye.

Çizimleri en hoşuna giden mangayı soracak olsam?

Kader denen olgu varsa yaşamı daha da anlamsız kılar bence.

Açıkçası ben iyi ya da kötü bir insan olmamızın kendimizin elinde olmadığını düşünüyorum. Genler ve en büyük etken olarak doğduğumuz çevre belirliyor tüm kişiliğimizi, hayatımızı. Özgür irade diye bir şey aslında yok. Boşa demiyor Ali forumdaşınız "Kono sekai, ovara seru!" diye.

Çizimleri en hoşuna giden mangayı soracak olsam?
One punch man ve kingdom

Gerçekleştirmek istediğin bır hayalın var mı? Nedir?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık