Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hayatınızda Yaşadığınız İhanetler

Forumu kasıp kavuran One Piece'teki en büyük ihanet konusunu görünce böyle bir konu açayım dedim. Konuyu aklıma getiren olayı anlatayım. Pek mühim bir şey değil.

Ana tarafından kuzenimin babasının köyündeydik. Ben o zamanlar küçüktüm ve benden 6-7 yaş büyük olan kuzenlerim ve abim dağa doğru gidip orada maç yapacaklardı. Bana da bir görev verdiler. Onu yaptıktan sonra gelirsin dediler. Ben de söz falan verdim. Mutlaka gitmeliydim. İşi hallettikten sonra yağmur başladı. Beni de göndermedi büyükler. Ben bağırıp çağırıyorum. Söz verdim. Gitmeliyim. Ağlıyorum falan, kendi kendimi yiyorum. İşte bu süreç sonrasında abimler geldi. Onlar da maç yapamamışlar ama zaten bana kumpas kurmuşlar. Ben gitmeyeyim diye beni geride bırakmışlar falan. Tabii çocuk kafasıyla onu düşünemeyip ne pahasına olursa olsun gitmeyi kafama koymuş bir şekilde kendimi yıpratırken böyle bir gerçekle yüzleşmek bana epey koymuştu.

Mahallece Metin 2 oynuyoruz. Arkadaşa kassın hesabı vermiştim. +8 15 beceri ortlu dolunayımı çalmıştı ama sonra çocuğu dövüp aramızdan dışladık.

130 kiloyken açılamadığım kıza 70 kiloyken açıldım.Önceden niye söylemedin olurdu ya bi şekilde diyip 2 yıl ilişki yaşadık çok iyiydi aslında, cidden seviyordu.Sonra hemşir oldum onun girdiği yere girdim.Hani çok seven kız vardı ya, gelen hastaların numaralarını alıp hepsine teker teker yazıyormuş.Hemşirelere resim gösteriyormuş bu nasıl bu nasıl diye.Serdivanda bunun yanında dolaşırken düşünün işte.Yanımızda agora amv var 1000 küsür çalışanı vardır.500 ü net erkek desen.Rahat 200 üne yazmışdır.Sağdaki soldaki firmaları,geri kalan hastaları saymıyorum bile.Ama hala seviyormuş :D :D

130 kiloyken açılamadığım kıza 70 kiloyken açıldım.Önceden niye söylemedin olurdu ya bi şekilde diyip 2 yıl ilişki yaşadık çok iyiydi aslında, cidden seviyordu.Sonra hemşir oldum onun girdiği yere girdim.Hani çok seven kız vardı ya, gelen hastaların numaralarını alıp hepsine teker teker yazıyormuş.Hemşirelere resim gösteriyormuş bu nasıl bu nasıl diye.Serdivanda bunun yanında dolaşırken düşünün işte.Yanımızda agora amv var 1000 küsür çalışanı vardır.500 ü net erkek desen.Rahat 200 üne yazmışdır.Sağdaki soldaki firmaları,geri kalan hastaları saymıyorum bile.Ama hala seviyormuş :D :D
Yuh. :(

Neye şaşırsam bilemedim. :/

Hoca aniden çıkarın kağıtları diyip klasik sınav yapmıştı. Arkadaşıma ben önünü kapatacağım sen çabuk kitaptan bakıp yaz, sonra ben senden bakayım dedim. Neyse bir güzel yazdı yakalanmadan. Ben ondan geçirecekken hoca kağıdı getiren ilk 5 kişiye fazladan not vereceğim diyince benim yanımdaki eleman birden hocanın yanına fırladı. :ehe:

Bana yapılan bir ihanet değil de geçen sene haberlerde görmüştüm. Bir kız en yakın arkadaşına TC kimlik numarasını veriyor. Sonra bu en yakın arkadaş kızın tercihlerini siliyor. Kızın teyzesi tercihlerini kontrol et demese farketmeyeceklerdi bile. Sonra polise şikayet edince öğreniyorlar en yakın arkadaşının tercihleri sildiğini. Bu arada en yakın arkadaşı ona mesaj atıyor. Sen hep benden daha başarılı bir öğrenciydin daha çok arkadaşın vardı daha güzeldin. Bende seni kıskandım. Lütfen beni şikayet etme. Bunun üzerine kız şikayeti geri çekiyor. Yaptığı röportajda da zaten diğer dünyada cezasını çekecek allahından bulsun falan demiş zaten.

Senin ki harbi fenaymış kardeş.:S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık