Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Haxball (2010)

Yıllar önce oynardım hiç özlemedim çünkü çok rezil bir oyun. 8 kişilik 3v3 oynardım hep. Oyuna girersiniz bir hata yaparsınız direk oda admini ban atar acemi diye sonra oda adminini seçmezsiniz adam beklememek için sizi banlar. Nickiniz afilli birşey değilse oda admini trollsünüz sanar banlar. Başkası gelir odayı çökertir gider. Ya da troller gelir birşeyler yazar banlarlar. Oda kurmak istersiniz 1 saat boyunca oturtamazsınız kitleyi. Geçenlerde bi açayım dedim ya 30 tane oda var yarısında Atatürk'e küfür ya peygambere küfür ya Allah'a küfür falan oda isimler böyle . Berbat bir kitlesi var. Oyunun arayüzü de eskiden zayıftı biraz sürekli oda çökerten şerefiszler vardı aylarca düzgün oyun oynayamadığımı bilirim. Hala öyle mi bilmem. Güzel bir oda yakalayınca ya da kurunca oynaması tadından yenmiyor ama 8 tane düzgün makara oynamayı bilen adamlarla saatlerce oynadığım çok olmuştur inanılmaz keyif almışımdır ama bi o kadarda nefret etmişimdir. Üni hazırlık mezuna kalmışken gece 12-den sabah 6 ya kadar oynadığımı bilirim o kadar sarıyordu bazen değişik bir oyun. Bazen çok keyif veriyor bazen hiç vermiyor .

7-8 yıl önce oynardım 2 sene oynamıştım oynadığımın ilk senesi bir arkadaşım bana video hazırlamıştı sürekli şikayetlerden kaldırılırdı oyundaki insanlar şikayet ediyordu herhalde tam bilmiyorum dedim bakayım video var mı yok mu o video-yu hazırlayan çocukta nasıl azim varsa 3 sene önce tekrar atmış sayenizde anılarım canlandı şaşkınım
izlemek isteyen olur mu bilmem atayım dedim

7-8 yıl önce oynardım 2 sene oynamıştım oynadığımın ilk senesi bir arkadaşım bana video hazırlamıştı sürekli şikayetlerden kaldırılırdı oyundaki insanlar şikayet ediyordu herhalde tam bilmiyorum dedim bakayım video var mı yok mu o video-yu hazırlayan çocukta nasıl azim varsa 3 sene önce tekrar atmış sayenizde anılarım canlandı şaşkınım
izlemek isteyen olur mu bilmem atayım dedim
İzledim ben baya iyi. Classic oynuyordun sanırım sadece yoksa v3 te 1 senede bu gelişmez özellikle kendi kalenden karşı kaleye atmak oyunun en zor hareketi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık