Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hastalık Meyvesi ve Oluşturabileceği Hastalıklar

Hastalık meyvesi çok sakat yalnız. Adamı kanser bile edebilir. Cinsiyet bile değiştiriyor. Luffy ve diğerlerinin de cinsiyet değiştirilmiş hallerini göreceğiz bence.

evet hastalıktır. Ama karıya dönüştürdüğü zaman sadece hormon bozukluğu gibi değil bildiğin memesi çıkıyor ki erkekte öyle bir doku yok. Alt takımı görmediğimiz için bişey diyemem ama muhtemelen orasıda değişiyor. Sonuçta fantastik evren...
Sağlıklı ve sorunu olmayan birinin hormonlarına hastalık bulaştırarak cinsiyetinin değiştirilmesi makul geldi bana. Cinsiyetçi yaklaşmamak lazım olaya. İvankov'un yeteneği gibi değil bence. O sebeple sormak istedim bu soruyu.

Kadın olmak hastalık değil. Bence, Erkek kişinin kadın olması hastalık, diye düşünüyor.

Beyin hastalıkları özellikle unutkanlık ya da benzeri olanlar çok sıkıntılı adam haki kullanmayı unutsa zaten haki kullanarak kullanamaz. Bu da sinsilik~ strateji meyvelerinin arasında en güçlülerinden yapar.

Sağlıklı ve sorunu olmayan birinin hormonlarına hastalık bulaştırarak cinsiyetinin değiştirilmesi makul geldi bana. Cinsiyetçi yaklaşmamak lazım olaya. İvankov'un yeteneği gibi değil bence. O sebeple sormak istedim bu soruyu.
bir kişiyi kadın ya da erkek yapmak sadece hormonlara bağlı bir durum değil bunu demek istemiştim. Dış genitaller var, iç genitaller var daha bir sürü anatomik farklılık da var ama en basiti bu. kişi erkek ve birden bire kadın oldu bir anda cilveli bir duruşa geçebilir mi ;

em basiti memeler ne ara çıktı, makyaj ne ara geldi :) Fan service olarak yapılan bir durum işte. Ve fantastik evren kuralları işliyor. Hatırlarsanız Punk Hazardda 'da Tashigi ve Smoker yer değiştirmişti filler değilse. WHO sağlık tanımına göre yalnızca hastalık veya sakatlığın olmaması durumu değil, fiziksel, sosyal ve ruhsal refah durumu iyi olmalı.

Yani erkek birey kadın olursa fiziksel olarak olmasa bile sosyal ve ruhsal olarak kendini iyi hissetmeyecektir... Çok da üzerine düşünmeye gerek olan bir şey değil.

evet hastalıktır. Ama karıya dönüştürdüğü zaman sadece hormon bozukluğu gibi değil bildiğin memesi çıkıyor ki erkekte öyle bir doku yok. Alt takımı görmediğimiz için bişey diyemem ama muhtemelen orasıda değişiyor. Sonuçta fantastik evren...
Erkeklerde östrojen artışında meme büyümesi rastlanan bir şey aslında.

Luffy, Zoro sanki usoop bunlar daha önce hastalanması gibi belirtmişti. Acaba seride bunun üstüne giderler mi yoksa komedi olsun diye yapılmış bir sahnemi

Kemik erimesi felan yapsa adamı bitirir, keza arkadaşlar demis aizeimer felan yapsa bildiklerini unuttursa o da çok büyük sıkıntı. Bayağı tehlikeli meyve.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık