Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Hasır Şapkalar'ın Yeni Bir Üyeye İhtiyacı Var mı?

• Konbuyu başlatan CIZIRTI
  • Başlangıç tarihi
Davşan mavşan gelmesin tayfaya ya. Gelirse bu saatten sonra mugiwaraları gömerim ben arkadaş. Yonkoular, amiraller bu adamların rakipleri artık. Troll potansiyelli zayıf bi karaktere ihtiyaç yok, ciddi güçlü biri lazım tayfaya. Zoro, Robin gibi daha kuul kalacak bi tip istiyorum ben. 46 yaşındaki Jinbei'i kadrodaki babacan karakter eksikliğini doldurmak için eklemeyeceksen, yeni nesil diye izah edilen yerde bu adamı tayfaya eklemenin lüzmu yok. En fazla bir arc daha yer ver, sonra öldür gitsin işte. Birilerini öldür artık ama Oda. Caesar bile tatmin etmiyor düşününce, adamdan trollük akıyor resmen. Karakterin tayfa profiliyle de çeliştiği durum barizken, bu adama güven duygusu verilmesi zorlama olacak. Zamanında karakterin geçmişinden gelen bi vakayla olay dramaya bağlanır diyordum da olacak şey değil o da. BM arcından tayfaya yakıştırdığım biri yok. Wano'dan eli yüzü düzgün, ciddi ve güçlü biri gelsin tayfaya.

Davşan mavşan gelmesin tayfaya ya. Gelirse bu saatten sonra mugiwaraları gömerim ben arkadaş. Yonkoular, amiraller bu adamların rakipleri artık. Troll potansiyelli zayıf bi karaktere ihtiyaç yok, ciddi güçlü biri lazım tayfaya. Zoro, Robin gibi daha kuul kalacak bi tip istiyorum ben. 46 yaşındaki Jinbei'i kadrodaki babacan karakter eksikliğini doldurmak için eklemeyeceksen, yeni nesil diye izah edilen yerde bu adamı tayfaya eklemenin lüzmu yok. En fazla bir arc daha yer ver, sonra öldür gitsin işte. Birilerini öldür artık ama Oda. Caesar bile tatmin etmiyor düşününce, adamdan trollük akıyor resmen. Karakterin tayfa profiliyle de çeliştiği durum barizken, bu adama güven duygusu verilmesi zorlama olacak. Zamanında karakterin geçmişinden gelen bi vakayla olay dramaya bağlanır diyordum da olacak şey değil o da. BM arcından tayfaya yakıştırdığım biri yok. Wano'dan eli yüzü düzgün, ciddi ve güçlü biri gelsin tayfaya.
Söylediklerine katılıyorum sadece wano kısmını beklemem. Zoro varken wanodan biri katılsa da samuray falan olmaması lazım. Tayfaya öyle sevimli, güçsüz karakterler girmemeli artık sonuçta tayfanın ileride ki rakipleri de az çok belli güç olarak üstün seviyede olacaklar.

Jinbei bu saatten sonra ya kara toprağın yada hasır şapkaların başka ihtimal yok. Başkası olsa ölsün derdim ama Jinbei gelmeli, eski bir lordun tayfaya katılması oh yeahhh.
Birde balıkadam olması onu hikaye içinde dahada cazip kılıyor,
Jinbein KK tayfasında olması hikaye sonunda birleştirici özellik taşıyacaktır türler arası.

İhtiyaç kısmını filan geç ama Bonney gelse tayfaya müthiş olur.
Nova olması filan değil olay, bu kızın sağlam bir ensesi var çok büyük ihtimal hadi ensesi de kalın olmasın sadece Luffyle aynı sofrada yemek yeme sahneleri için bile katılmalı :D

Son düzenleme:
Acilen jinbei'in tayfanin resmi murettabatina katilmasi lazim.
Ardindan 2 saglam eleman daha.
Ceasarin denize atilmasi lazim

Aslında olması gereken tayfa şuydu. Yan yana yazdıklarım birbirleriyle rekabet ederlerdi ne güzel. :)

Luffy
Zoro - Sanji
Cavendish - Barto
Ceasar - Usopp
Bonney - Robin
Franky - Brook
Nami - Chopper
Momo - Carrot (Geleceğe yatırım bunlar)

Acilen jinbei'in tayfanin resmi murettabatina katilmasi lazim.
Ardindan 2 saglam eleman daha.
Ceasarin denize atilmasi lazim
Planımı çoktan yaptım , tayfaya katılacağım. :mincika:

Yerim lan tavşanını da şekli kayık bilim adamını da! Bu kadar sulanır mı ortam ? Tayfa çorbaya dönecek iyice. Pedro, Jinbei, Bonney. Gerisi yalan :hıh:
Na ni !!!!! :of: Sen kime şekli kayık diyorsun ? Baka Taka no Me.. Shurororororo !

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık