Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar'ın Wano Sonu Geleceği Seviye

Ateşi magma sanan MW görünce ben.
Ateş değil o yahu magma bildiğin King’te ona özenmiş zaten.Adamı hiçbirşey öldürmediği için bunu avantajına kullanmış kendini magmayla yahut neredeyse magma kadar sıcak korla kaplayıp teknik üretmiş.Böyle birşeyi yapabilen adamı magma öldürmez en fazla yakar biraz.Magmaya atlayıp ölmek Kaido’nun aklına gelmedi mi sanıyorsun.

Bak başlıkta ne yazıyor... Aklın yolu bir.Sanki ben coşuyorum ha.
Sana ateş ile magma arasındaki farkı söyledim, mangada da gösterdim hatta. Kaido'nun ateşi de aynı King gibi. Eriyik form göstermedi. Ayrıca formun adı da Alev Ejderhası. Managada gösteriyorum tamam diyorsun 2 hafta sonra arkamızı dönünce magma demeye devam ediyorsun. Tehlikeli adamsın. :ehe:

Sana ateş ile magma arasındaki farkı söyledim, mangada da gösterdim hatta. Kaido'nun ateşi de aynı King gibi. Eriyik form göstermedi. Ayrıca formun adı da Alev Ejderhası. Managada gösteriyorum tamam diyorsun 2 hafta sonra arkamızı dönünce magma demeye devam ediyorsun. Tehlikeli adamsın. :ehe:
Teknik eritiyor rakibi hatta vaporize diye ifade geçiyor başka kaynaklar da buldum.Kısacası magmadan bir farkı yok zaten o yüzden magma deniyor.Senin istediğin şekilde orjinal olanı ya magma meyvesinden yada volkandan bulacaksın .Onun dışında adam ben magma atıyorum bile dese aynı şeyler söylenecek.Ben bunu memleketinden getireceğim diyorsan eğer.Yani zaten magma da tek bir form değil ki bunun çok akışkanı var az akanı var öyle bir standardı yok yani.Sıcaklığı ve görünümü aynıysa gerisi teferruat.Sıcaklığının da aynı olduğunu Luffy’nin temassız dokunmasından bunu istemesinden anlıyoruz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık