Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar'ın Wano Sonu Geleceği Seviye

Ohooo olm o zamanlar ben de bunu iddia ediyordum ki. Pek çok kişi iddia ediyordu. 1010'dan sonra bana göre zaten kesinleşmişti. Hatta Zoro fanları bile çatıdan sonra Zoro jubilesini yaptı artık baba dinlensin derken ben kalkıp King ile dövüşecek diyordum.

Mesele tek yeme zamanları bunu söylemek
O sıra da açık kapı bırakmışım.:D Belirsiz dedim. Aslinda bu konuda olmasa da mantıken seri sona yaklaşmışken bu arc o seviyelere gelmesi gerektiğini savundugum genel tartışma ve bölüm yorumları var.

O sıra da açık kapı bırakmışım.:D Belirsiz dedim. Aslinda bu konuda olmasa da mantıken seri sona yaklaşmışken bu arc o seviyelere gelmesi gerektiğini savundugum genel tartışma ve bölüm yorumları var.
Bu konuda ana problem yonkoulardan sonra rakip kalmaması. İşte şu olabilirdi, Luffy karambole Kaido alıp amiral ayarı olup sonrasunda yonkou ayarı olmuş Akainu ile kapışırdı.

Neyse ama bu arc benim öteden beri iddia ettiğim Oda güç seviyelerini önemsemiyor mevzusunun ispatı oldu.

O reyizlerin seviyesine erişmek kolay değil. :)

O değil de oralara en zayıf yazmasam aslında baya gideri varmış.
Halen gideri var zaten. En zayıfı ile en güçlü arasında fark yok ki. Bunların hepsi aynı. Birbirleriyle dövüşecek olsalar dövüşleri günler sürer.

2014'ten beri burada Op hakkında yazar çizerim ama hiçbir konuda böylesine fena patlamamıştım. Luffy, Zoro, Sanji... Hepsi ayrı ayrı yüzüme vurdu tahminlerimi :S Wano boyunca ben;

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık