Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Tayfası'nda Kim İhanet Eder?

Sizce ihanete ki daha yatkın?

• Kullanılan toplam oy
    72
Luffy'i çıkarabilir miyiz? @Daredewill anketten. Nakaması için gerekirse açlıktan ölebileceğini bile gördük. Luffy'nin altında yazdığın açıklama bununla birlikte etkisiz hale getirilmiş oldu.

Luffy'i çıkarabilir miyiz? @Daredewill anketten. Nakaması için gerekirse açlıktan ölebileceğini bile gördük. Luffy'nin altında yazdığın açıklama bununla birlikte etkisiz hale getirilmiş oldu.
Luffy kaptan zaten, ihanet etme gibi bir durumu olamaz, tayfa onun hedef onun. Luffy niye yok derler diye koymuştum.

Bir moda söylersen ayarlarlar, seni mi kıracağım. Soruyu kaptanına, tayfasına kim ihanet eder şeklinde yaparız olur biter.

Luffy kaptan zaten, ihanet etme gibi bir durumu olamaz, tayfa onun hedef onun. Luffy niye yok derler diye koymuştum.

Bir moda söylersen ayarlarlar, seni mi kıracağım. Soruyu kaptanına, tayfasına kim ihanet eder şeklinde yaparız olur biter.
Yok hani konuda ihanet edebilir diye üzerinden çıkılan faktörün son olaylar ile yok olduğunu gördük. O yüzden böyle dedim.

Bana tayfa ölüm durumunda olsa canını kurtarmak için kaçabilecek tek kişi Usopp gibi geliyor. Diğerlerinden hele Sanji, Zoro, Nami'den ihanet beklenmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık