Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Korsanları'nın Seri Sonunda Geleceği Seviye

Luffy korsanlar kralı
Zoro yonko üstü
Sanji yonko
Bunlar bana göre net.
yonkolar abartılıyor forumda rogerın sağ kolu yonko rahat alırdı bence zirve döneminde korsan kral tayfası böyle olmalı
Sonunda benim gibi düşünen biri. Seni bana internet gönderdi. Ray gençliğinde rahat yonko alır derdim forumda millet taşa tutardı beni. Şimdiki haliyle orta zorlukta alır.

Sonunda benim gibi düşünen biri. Seni bana internet gönderdi. Ray gençliğinde rahat yonko alır derdim forumda millet taşa tutardı beni. Şimdiki haliyle orta zorlukta alır.
Herkes yonkolari wb seviyesi filan sanıyor anlaşılan varmıdır içlerinde o seviyede bilmiyorum ama yonkolar abartılıyor biraz amiral filan alama
Şimdi alamayabilir büyük ihtimalle rogerdan sonra aktif olsaydı belki. Garp belki orta zorlukta alabilir

Luffy seri sonunda rakipsiz olur. Muhtemelen tarihte gelmiş geçmiş en güçlü insan olur. KK seviyesi bile az kalır bu adama.
Zoro, Rayleigh bakımından rahat Yonko olur gibime geliyor. Seri sonu Zoro'yu teke tek alabilecek bir elin beş parmağını geçmez.
Sanji amiral. Kizaru'yu indiren adam muhtemelen bu olacaktır.
Franky sağ kol. Mucitleriyle baya işe yarar birisi olacaktır.
Usopp sağ kol. Çok hafife alınıyor bu adam çoook.
Gerisi koramiral işte.

Luffy KK seviyesi

Zoro ve Sanji (Yonkou=Amiral) olur.Belki Zoro daha bi güçlü olur

Franky belki sağ kol o da zor.Luffy Brook ve Robin 2.kumandan olurlar

Kk seviyesi Yonkou bır tık yüksek olarak görülürse bence Luffy bu seviyede olabilir. Eğer Kk seviyesi Yonkou'yu 2 ye katlayıp bölerse luffy seri sonu tek elle sağ kol avlar elini kolunu sallaya sallaya. Şu mugiwara tayfasının sag ve sol kollarına gelince Amiral= veya - olur. Veya biraz zorlanırsa sağ kol sol koldan bır tik üstse sağ kol(zoro)=amiral sol kol(sanji)=amiral - olur.
Amiral - bır tık geridedir. Amiralle savaşa girip kaybeder ama ağir hasar verebilir. Burda Yonkou,Kk ve amiral seviyesinin herkese oranla değismeşi yüzünden gercek bir anlam ifade etmiyor.

Birisine göre 2 sağ kol = amiralken bir başkasına göre 1 sağ kol = amiral oluyor ki burda güç dengesi acayip değişiyor. Eğer sağ kol=amiral ise normal bir yonkou tayfası eder bizim tayfa. Eger 2 sag kol=amiral ise bizim tayfa bir üst yonkou tayfası eder.

Luffy zirve.
Zoro amiral
Sanji amiral
Jinbei Sağ Kol
Franky Sol Kol / (deniz taşını vücuduna entegre ederse çok şey bekliyorum. Sağ kol seviyesi derim)
Nami Protheus ve Zeus alırsa 3. komutan
Brook 3. komutan

Robin maalesef zor :(

ve Usopp.

Luffy zirve.
Zoro amiral
Sanji amiral
Jinbei Sağ Kol
Franky Sol Kol / (deniz taşını vücuduna entegre ederse çok şey bekliyorum. Sağ kol seviyesi derim)
Nami Protheus ve Zeus alırsa 3. komutan
Brook 3. komutan

Robin maalesef zor :(

ve Usopp.
Jinbei sağ kol diyeceğine "yerin dibine gir jinbei" desen yerinde olurdu.:D

Jinbei sağ kol diyeceğine "yerin dibine gir jinbei" desen yerinde olurdu.:D
Niye yaw. Severim Jinbeiyi ama seri başında en güçlü 3 kim olacak tayfada belli yani.

Luffy Zoro ve Sanji. Bu üçlü bozulmaz. Jinbei bu 3lüyü geçmez seri sonunda. Şu an Zoro ve Sanji ikilisinden de güçlü ama Jinbei. Sağ kol seviyesi de az seviye değil. Şu an Ace ile eşit dövüştü. Ben onu Marco seviyesine çıkardım seri sonu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık