Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Korsanları'nın Seri Sonunda Geleceği Seviye

Luffy -> KK=100
Zoro-> MK=85
Sanji-> AK=84
Brook-> SK=76
Usopp-> YK=69
Nami-> HK=73
Robin-> AK=77
Çoppır -> ÇK=74
Franky-> KK=78
Jimbe-> BeKa=83

1- Sanji ve Zoro'yu aynı klasmanda değerlendirmen.
2- Dof'a sağ kol seviyesi demen.
3- Luffy'yi Roger ve Wb'yi aşmış olarak yazarken Zoro'yu Ryuma'nın 6 sıra aşağısına yazman.

Bunların hepsi mangaya ters.
1-Sanji ve zoro mangada hep aynı veya birbirine yakın klasmanda çizildi , senin kendi düşüncen zoronun sanjiden (hatta luffyden) üst klasda olması.
2-Dofa sağ kol demedim sağ kol VEYA dof dedim çünkü dof sağ kol seviyesine çok yakın bir karakter (marinefordda jozuyu durdurması , kuzan ve fujiyle ufak atışmaları)(Dofu king kong gun ile yenen luffy snake man karşılığı olan saldırı ile katayı alıyor)
3-Zoro daha önce hiç ryuumayı geçicem yada sword god olacam demedi ki , serinin başından beri bu karakterin hedefi deiku olmak yani mihawk ve mihawk ryuuma gibi herkesi bir hamlede yenemediğine göre ryuuma kadar güçlü değil , zoro mihawkı yendiğinde bir anda sword god kadar güçlü olmasını beklemekte saçmalıktır.Seri sonu zoro mihawk gücünde olur demekte bi yanlışlık yok.

Mihawkı yenen adam mihawktan 1 basamak daha güçlü olduğundan , bu elemanı yenen zoro mihawktan 2 basamak daha güçlü olmuş olur.Mesela ;
Mihawk 93 se yenen kişi 93-94 arası olur , zoroda bu elemanı yenince 94 olmuş olur.
Neden? Diyelim ki Akainu öldürdü ve sonra Sabo da Akainuyu öldürdü, ee Zoro yok bu denklemde :oops:
Hayatta kalan kazanmış olur

- Saito Hajime :(
Usopp>Vergo mu diyelim şimdi? :(

Neden? Diyelim ki Akainu öldürdü ve sonra Sabo da Akainuyu öldürdü ee Zoro yok bu denklemde :oops:

Usopp>Vergo mu diyelim şimdi? :(
Usopp örneği olmaz. Gönül rahatlığıyla kimi yener diyebiliyoruz Usopp için :D o örneği de belki kenshini izlemişsindir diye vermiştim. Aoshi, kenshin burada ölürse sizin aranızdaki sonuçlanmayan savaş ne olacak diye sorduğunda Saito böyle demişti. Neyse konudan iyice sapmayayım en azından zorunun gelişme şansı var deyip kapatayım ban gelmeden :D

Mihawkı yenen adamı zoro yenerse diye sordun o şekilde cevap verdim.Kendi yazdığını oku istersen yukarıda :oops:
Benim yazdığım bu yahu. Ben Zoro onun intikamını alırsa falan demedim.
Mihawk Zoro gelmeden ölürse ve Zoro ondan sonra ünvanı alırsa ne olur? :)
Usopp örneği olmaz. Gönül rahatlığıyla kimi yener diyebiliyoruz Usopp için :D o örneği de belki kenshini izlemişsindir diye vermiştim. Aoshi, kenshin burada ölürse sizin aranızdaki sonuçlanmayan savaş ne olacak diye sorduğunda Saito böyle demişti. Neyse konudan iyice sapmayayım en azından zorunun gelişme şansı var deyip kapatayım ban gelmeden :D
İzledim Kenshini bi miktar :S sadece buradan Zoroya ekmek çıkmaz. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık