Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar'ın Wano Sonu Geleceği Seviye

Yok sadece ateşe magma denmesine itiraz ediyorum, isteyen magmanın işlemeyeceğini düşünebilir. Ben katılmam o kadar. Sen de mi Kaido kendini magma ile kapladıcılardansın?
Ateş olmadığı kesin. Magma kadar koyu bir kıvamı var ve en az onun kadar sıcak. Koyu renkte çizilmiş ve sadece ejderhanın saçlarından ateş çıkıyor. O yüzden magma deniyor. Evet, eriyik maden değil ama ateş de değil. Ateş bir enerji, Kaidō'nun kendini kapladığı şey alev bulutları. Fiziksel bir şey yani magma gibi.

Ateş olmadığı kesin. Magma kadar koyu bir kıvamı var ve en az onun kadar sıcak. Koyu renkte çizilmiş ve sadece ejderhanın saçlarından ateş çıkıyor. O yüzden magma deniyor. Evet, eriyik maden değil ama ateş de değil. Ateş bir enerji, Kaidō'nun kendini kapladığı şey alev bulutları. Fiziksel bir şey yani magma gibi.
Ateş.

Ateş bir madde değil. Kaidō kendini bir maddeyle kaplıyor. Magma da değil ateş de değil zaten, ateş bulutu kapladığı şey. Gösterdiği özellikler magmayla uyuşuyor, ateşle değil. Sadece oluşum şekli farklı diye ateş diyorsun.
Ateş ile kaplıyor, bulut dediğin şeyi ağızlarından çıkarmıyorlar.
Sen beyaza kara demeye devam edebilirsin Berkay, ben magma olmayan şeye niye magma deyim. Siz devam edin.

Ateş ile kaplıyor, bulut dediğin şeyi ağızlarından çıkarmıyorlar.
Sen beyaza kara demeye devam edebilirsin Berkay, ben magma olmayan şeye niye magma deyim. Siz devam edin.
Ağızlarından çıkarmadıklarına dair bir ibare hatırlamıyorum mangada. Vücut ısılarıyla da üretebilirler, ateş püskürtür gibi ağızlarından da çıkarabilirler. Mantıken yapabilmeleri lazım zaten, ateş bulutunun ateş püskürttükleri yerden çıkmaması saçma olurdu. O dev ejderhayı canlıymış gibi kullanıyor, mimik falan yapıyor. Ejderhalar, ateş bulutlarını bu kadar iyi kullanabiliyorlar, Onigashima'yı kaldırmak ve hareket ettirmek için kullanıyordu Kaido. Düz, fiziksel formu olmayan ateşi, uzvu gibi kullanabiliyorsa; Mera Mera no Mi falan hak getire. Toplanıp Allah diyelim Kaido'ya. O kadar da değil.

Ayrıca Kaido'nun ağzından çıkarttığı şeyi dikkatli incele, ateş bulutuyla aynı patternde.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık