Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Harry Potter Genel Başlığı

Aşırı kırpılması yeterli sebep benim için.
Aşırı kırpılması derken 'sahne sayısının az olması ' mı? Eğer öyleyse , hikaye genel oldarak özet bir durumda , bu yüzden bazı hislerin izleyiciye geçmesi için en iyi yöntem kitap ile aynı oranda sahnelerin kırpılması. Dumbledore daha fazla görünseydi bir takım + ları olduğu kadar - leri de olurdu. Maliyeti de işin içine katarsak şu halinde çekilmesi onlara daha mantıklı gelmiş olabilir.

Bu dünyanın büyük bir potansiyeli var. Daha sert daha derin ve daha geniş bir hikaye oluşturulmaya yatkın. Rowling'in bunu değerlendirmesi lazım.

Crimes of Grindelwald'u izleyen var mı? Rowling serinin zaman çizelgesinin içine etmiş. O kadar tanıtımı yapılan karakterlerde bana boş geldi biraz. Fanservice olsun diye olduğu çok barizdi, pek beklediğimi bulamadım ben.

İlk film hoşuma gitmişti benim hem evrenin farklı bir köşesini tanıtması hem de ana karakterin yetişkin olmasından ötürü. Evrenin potansiyeli var belli ama senaryo çok yavaş ilerliyor. Daha üç film var önümüzde umarım yaptığı hataları affettirir ve mantıklı bir yere bağlar Rowling.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık