Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Siyasi İdeolojiye Sahipsiniz

Bu 8values denen test şimdiye kadar gördüğüm siyasi ideoloji testleri arasında en ayrıntılı olanı. 4 tane spektrumda(ekonomi, hükümet, diploması, toplum) hangi çizgidesiniz onu test ediyor ve bu 4 değerden çıkan sonuca göre hangi politik ideolojiye yakınsınız sonucu gösteriyor. Test sonucu üzerinden anket yapayım diye çıkabilecek sonuçlara bakayım dedim forumdaki anket seçenekleri yetersiz kalmakta(maocu falan bile var)

Neyse forum anketi yetmeyeceği için anket işini geçiyorum(zaten yetse bile çoğu teste bakmadan basar geçer sşfkwş). Ama talep ederseniz strawpoll şeklinde ekleyebilirim.

Günümüzde gençlerin çoğu kendini bir ideolojiye yakın görmez. Ne mantıklı geliyorsa onu savunur. Ama tabi bu fikirlerinizin genel toplamının bir şeye denk gelmeyeceğini göstermez. Bunu aşağı yukarı ölçebilmek için güzel bir test bence.

O değilde bu testi bir kez daha çözdüm.

Ama bu sefer seçenekler arasında savunanlarından en gıcık kaptığım seçenekleri özellikle işaretledim. En uyuz olduğum ideoloji neymiş anlamak için

Bir de benim kripto Muhafazakar olduğumu iddia ederlerdi peh :artiz: (hiç beklemiyordum bu arada böyle çıkacağını, daha sıkıntılı ideolojiler vat aşfleğwş)

"Gelenek"in %15 çıkması saçma geldi maksimum %6-7 beklerdim, "Ulus" da nitekim öyle %10 falan bekliyordum... Onun dışında -şu anki ben için- doğru denilebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık