Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hancock Kimleri Taşa Dönüştüremez?

Kimler Kurtulur?

• Kullanılan toplam oy
    52
İçinde atamadığı bir cinsel öfke var Croco’nun... Hormon tedavisi problemini daha da kötü etti.

Valla bu hayatta her türlü şeye açığım. Yani legal olan her şeye açığım. Affetmem yani. Ama konu ayak olunca çok kötü oluyorum tiksiniyorum. Ayaktan ve exten dost olmaz. Hancock sürekli topuklu ayakkabı giyiyor. Derin yani. Net leş gibi kokuyordur Allah affetsin bana uzak olsun ve yamuk ayakları.

Havadaki cinsel gerilimi hissetmedin mi oraları okurken?
Nope. Bana hatta full Robini kullanıyo gibi gelmişti.

Üye silindi 1004

Alfa adam mı, diz çökmüş haldeydi. Aciz duruma düştü sonuçta ? Diğerleri en azından reddetmedi
Mücadele var mücadele. Diğerleri adam olmadığı için direkt taş oldu. Mesela Sanji hiç adam olmadığından kadın gücünü kullanmasa bile taş oldu.

Mücadele var mücadele. Diğerleri adam olmadığı için direkt taş oldu. Mesela Sanji hiç adam olmadığından kadın gücünü kullanmasa bile taş oldu.
Sanji ayrı olay, onu geç, ona bahsini bile geçirsen taş olur, Luffy adada beraberdik dese sertlesir o.

Ne Luffy gibi aseksüelim, ne de Momonga gibi seppuku fetisim var. :good:

Üye silindi 1004

Sanji ayrı olay, onu geç, ona bahsini bile geçirsen taş olur, Luffy adada beraberdik dese sertlesir o.

Ne Luffy gibi aseksüelim, ne de Momonga gibi seppuku fetisim var. :good:
Konu Hancock olunca sırf taşlaşmamak için seppuku yaparım. Gerçi konu Hancock olmasa bile her an seppuku yapabilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık