Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Haki ve Şeytan Meyvesi'nin Güçleri Nereden Geliyor?

• Konbuyu başlatan karolla
  • Başlangıç tarihi

Teoriye katılıyor musunuz?

• Evet, katılıyorum

Kullanılan: 15 45.5%
  • Hayır, teori yazmak zorunda mısın?

Kullanılan: 7 21.2%
  • Kendi teorim var, aşağıda yazdım

Kullanılan: 2 6.1%
  • Evet, gülmekten katılıyorum

Kullanılan: 9 27.3%

• Kullanılan toplam oy
    33

karolla

Öyleyse Law uyanış uygulayan birisinin ruhunu değiştirdiğinde güçler de mi yer değişecek demek olur ki mantıklı değil.

Smoker ile Tashigi'nin ruhları yer değiştirdiğinde Tashigi Smoker'ın gücünü kullanabiliyordu mesela.
Hayır. Uyanışın kullanabilmesi için ruhlar birleşiyor. Law ruh değiştirirse meyve gücü bedende kalır. Meyve gücü her zaman bedende kalacak. Yani A , B diye. B de A değil. Tersi doğru değil yani.

uyanış için ruhlar birleşmeli. Ama birleşti diye artık tek 1 ruh yok. 2 ruhun birbirini görebilmesi iletişime geçebilmesi gibi düşün birleşmeyi. Law insan ruhunu alıp başka yere koyarak uyanışı durdurabilir.

Ben meyvenin ruhunun ve kişinin ruhunun ayrı olduğunu düşünüyorum. Aynı bedende olmak zorunda da değiller. Fakat normal şartlarda tek bedende 2 ruh dolaşıyor. Bence uyanmış bir meyvede, şeytan ruhu kalpten çıkıp, kullanıcının ruhu ile birleşiyor. Yüzde yüz kontrol sağlatıyor kullanıcısına.
İki ruh aynı bedeni paylaşıyor işte. @Erkan12 demiş, meyve gücü insanın DNA'sına işliyor. Bu yüzden bedeni tamamen değiştiriyor. Gücün sadece kalpte olduğundan daha mantıklı adamın söylediği şey. Naruto'daki çakra mı bu sanki de, belirli bir merkezden vücuda dağılsın?

karolla

İki ruh aynı bedeni paylaşıyor işte. @Erkan12 demiş, meyve gücü insanın DNA'sına işliyor. Bu yüzden bedeni tamamen değiştiriyor. Gücün sadece kalpte olduğundan daha mantıklı adamın söylediği şey. Naruto'daki çakra mı bu sanki de, belirli bir merkezden vücuda dağılsın?
Benden ondan bahsetmiyorum. Şeytan meyvesini kullanma gücünü falan kalpten alıyorsun. Mesela WB daha yoğun bir duygu içerisindeyse daha güçlü deprem vurabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık