Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hajime no Ippo

İppo'nun madara ettiği adam İppo'yu madara eden adamı emekliye çıkartıyor ve bu manganın adı Hajime no İppo. Senin tuttuğun kalemi seveyim ben mangaka gibi. İki yıl önce sövmüştüm bu mala serinin ırzına geçtiği için ve hala daha bir değişiklik yok sanıyorum.
Daha öncede yorumunu alıntılayıp altına yazmıştım duygularıma tercüman oldun diye yine aynısı söylüyorum.

İppo'nun madara ettiği adam İppo'yu madara eden adamı emekliye çıkartıyor ve bu manganın adı Hajime no İppo. Senin tuttuğun kalemi seveyim ben mangaka gibi. İki yıl önce sövmüştüm bu mala serinin ırzına geçtiği için ve hala daha bir değişiklik yok sanıyorum.
Seri belli bir yerden sonra Ippo'nun maçlarından çok başkalarının maçlarına odaklanmaya başladığı an bitti.

Şu serideki komedi türü komedi olan serilerin mizahına taş çıkartır.Aoki ve Kimura'nın muhabbetleri şuana kadar izlediğim animelerde sesli güldüğüm sayılı sahnelerden olmuştur.
Gintamaya alışamadım ama bundaki komedi tarzı bildiğin öküz erkek komedisi olduğundan beni daha çok içine çekti.

Aokinin sevgilisinin memesini elledi diye özür dilemeye çalışıp dileyemeyen, onun yerin Aokiyi övmeye çalışan Takamura tatlılığı. Çok güzel övdü yalnız.

Öyle öven adama böyle bokunda boncuk aratırlar.

Takamuranın iki eski Japonya şampiyonunu bir obpf şampiyonunu 2 de dereceli boksörü üst üte koyup tokatlaması mükemmel alshdbasd.

Datenin kafası iyiyken sendoyla maytap geçmesi de çok iyiydi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık