Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hajime no Ippo

O başka mesele senin dediğin başka mesele. Senin yorumunu okuyan kişi İppo dünyaya açılmadı ve miyata peşinde koşuyor sanır. Ama öylebirşey yok. Miyata mevzusu 700. bölümlerde kapandı. Spoiler vermek istemiyorum ama bu son iki dövüşün arka planında başka şeyler var.
Hacı bana anlat. Türkçesi 1000lere gelmeden başlamak istemediğimden okumuyorum ama spoilera ve olaylara varım. Gerekirse ben de laf etmek istiyorum.

Böyle bir şey olabilir mi ya? Senin yazacağın çizeceğin manganın...

Neyse ki Takamura reis var...

Adam 10 bine kadar sayı çıkarmada kararlı herhalde.Yada sıkıldı aynı Slam Dunk gibi yarıda kesip bitirir.
Bu saatten sonra 10bine çıkmaz ki. 10 bölüm bile çıkarsa iyidir. Ippo yumruk sarhoşu olmuş muhtemelen Ippo'nun macerası bitiyor. Kendisi de istemiyordu zaten. Muhtelemen birkaç cilde biter. Zaten Ippo'nun son bölümde söyledikleri aslında mangakanın kendi ağzından sözler diyorlar. Koçta okuyucu oluyormuş.

Bu saatten sonra 10bine çıkmaz ki. 10 bölüm bile çıkarsa iyidir. Ippo yumruk sarhoşu olmuş muhtemelen Ippo'nun macerası bitiyor. Kendisi de istemiyordu zaten. Muhtelemen birkaç cilde biter. Zaten Ippo'nun son bölümde söyledikleri aslında mangakanın kendi ağzından sözler diyorlar. Koçta okuyucu oluyormuş.
2 cilde mangamı bitecek yoksa İppo'nun hikayesimi?Takamura-san üzerinden devam etse bari mangaka :( İppo da dempsley rolla çok fazla takıldı mangaka , koca boks dünyasında başka stilmi yok.En kötü değiştir koçu yeni teknikler öğretsin Ippoya. Bakalım nasıl olacak bekleyip görelim.

2 cilde mangamı bitecek yoksa İppo'nun hikayesimi?Takamura-san üzerinden devam etse bari mangaka :( İppo da dempsley rolla çok fazla takıldı mangaka , koca boks dünyasında başka stilmi yok.En kötü değiştir koçu yeni teknikler öğretsin Ippoya. Bakalım nasıl olacak bekleyip görelim.
Ippo artık devam edemez. Hem yumruk sarhoşluğu var hem de devam etmek istemiyor. Zaten yenildi de. Nasıl devam edeceğini hiç kestiremiyorum. Beyin nakli yapılırsa anca öyle devam eder. Bana kalırsa yakın zamanda bitebilir. Ya da Takamura reis üzerinden devam etmeli.

Daha da mala bağlamadan bıraksın işte, Kumi'si de bekliyor evlenip aile kursunlar.. Belliydi ama buralara gideceği Wally maçından sonra rakip koçla muhabbetlerinde geçmişti. Her maç 2 kamyon dayak yiyordu. Muhammed Ali belki de en az yumruk yemiş boksördür o bile parkinson oldu, gerçi ağırsiklet yumruğu yedi o ama neyse ippo'nun yedikleri 10-20 katıdır en aşağı..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık