Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Haikyuu!!

3. Sezonun sadece 1 maç olması bir tıktan fazla üzecek o zaman :D
Hadi ya :D Bakalım artık gelince görürüz. İzledikçe güncellerim artık. Ama bir yeni bir 1. sınıf dalgası ile Hinataların senpai olduklarını görürüm diyordum ki ufak spoiler bir acaba dedirtti.

Karakterler fena değil her birinin kendince doğruları yanlışları var gibi. Rakipler ise direk nefret ettirilen tipler olmamış bu bence + bir durumdu. Şu rakipteki pasör falan gayet sevilesi birisiydi.

Vakit öldürmek için güzel ben sevdim seriyi.

Hadi ya :D Bakalım artık gelince görürüz. İzledikçe güncellerim artık. Ama bir yeni bir 1. sınıf dalgası ile Hinataların senpai olduklarını görürüm diyordum ki ufak spoiler bir acaba dedirtti.

Karakterler fena değil her birinin kendince doğruları yanlışları var gibi. Rakipler ise direk nefret ettirilen tipler olmamış bu bence + bir durumdu. Şu rakipteki pasör falan gayet sevilesi birisiydi.

Vakit öldürmek için güzel ben sevdim seriyi.
Serinin en güzel taraflarından biri de rakiplerin kötü olarak gösterilmemesi, onların da bizimkiler gibi lise öğrencisi olduklarının unutturulmaması bence. Özellikle ulusallarda(amaçları ulusallara gitmek zaten spoiler sayılmaz) bizimkiler kadar rakiplerini de destekliyordum ben hepsi sevilesi takımlardı. :D İkinci sezonda pek çok önemli karakter ve takım gözükecek şimdiden iyi seyirler. :D

2. sezonu an itibari ile bitirdim. Bizimkiler epey gelişti. Tabii bunda bence en büyük pay Tokyo'daki antrenmanlardı. Hatta Nekoma'dan Kuro ve Fukurodani'den Bokuto(Hey hey hey) reyizdi bence. Seijoh ile olan maç epey zevkliydi. İki takımı da tuttum o derece bir maçtı. Oikawa reyiz kaybetti fakat bildiğin canavar gibi oynadı. Biz de ise Tanaka o son smaçları hayvan gibi çevirdi manyak herif.

Bakalım koca sezon sürecek Shiratorizawa maçı nasıl olacak?

2. sezonu an itibari ile bitirdim. Bizimkiler epey gelişti. Tabii bunda bence en büyük pay Tokyo'daki antrenmanlardı. Hatta Nekoma'dan Kuro ve Fukurodani'den Bokuto(Hey hey hey) reyizdi bence. Seijoh ile olan maç epey zevkliydi. İki takımı da tuttum o derece bir maçtı. Oikawa reyiz kaybetti fakat bildiğin canavar gibi oynadı. Biz de ise Tanaka o son smaçları hayvan gibi çevirdi manyak herif.

Bakalım koca sezon sürecek Shiratorizawa maçı nasıl olacak?
Mangaya geçmeyi düşünüyor musun üçüncü sezondan sonra? Manga gerçekten efsane ama sitede çok az kişi okuyor muhabbetini yapamıyoruz. :(

Mangaya geçmeyi düşünüyor musun üçüncü sezondan sonra? Manga gerçekten efsane ama sitede çok az kişi okuyor muhabbetini yapamıyoruz. :(
Olabilir aslında fakat hareketli bir oyun sonuçta voleybol anime kadar net belirtilir mi olaylar diye bir düşünmedim değil. Gerçi dövüş sahnelerini okuyoruz bir şekilde sıkıntı olmaz sanırım. Mangası bitti mi? Yoksa 3-5 bölümü falan mı var? Fandomunu kurcalarken time skip halini görmüş oldum istemeden hey hey hey reyizin :D

Olabilir aslında fakat hareketli bir oyun sonuçta voleybol anime kadar net belirtilir mi olaylar diye bir düşünmedim değil. Gerçi dövüş sahnelerini okuyoruz bir şekilde sıkıntı olmaz sanırım. Mangası bitti mi? Yoksa 3-5 bölümü falan mı var? Fandomunu kurcalarken time skip halini görmüş oldum istemeden hey hey hey reyizin :D
Baştan alışmak zor oluyor çizim tarzına çünkü ulusalların başındaki çizim kalitesi ile sonundaki çizim kalitesi aynı değil. Bir de dediğin gibi anime kadar net olması mümkün değil çünkü animesi özellikle ilk üç sezonda acayip kaliteli idi dörtte biraz bozsa da.

Yine de 10 bölüm falan okuduktan sonra yadırgamıyorsun hatta bayağı sarıyor. :D Üçüncü sezondan sonra dördüncü sezonun ilk yarısı var. Zaten o ilk yarıyı izledikten sonra ikinci yarıyı beklemeden geçersin bence mangaya ama yine de şiddetle tavsiye edeyim ben :D

Bundan sonrası çok hafif spoiler sadece soruna cevap vermeye çalıştım

. Mangada Hinata ile Kageyama şu an kendi takımları ile lig maçı oynuyorlar. Herkes de bunun son maç olacağını söylüyor çünkü çok hızlandı seri time skip ile beraber. Yine de kesinlikle bitecek diye bir şey yok; fakat ben de yakında biteceğini düşünenlerdenim.

Ben mangadaki efektleri animedekiden daha çok beğendim. Animenin çizimleri güzel ama manganın yanında hiçbir şey.
Manga daha devam ediyor ve 3-5 bölüme bitecekmiş gibi görünmüyor.

Mangası harika gidiyor. Keşke animatörler şuanki konuya gelse diyorum. O kadar yani. Dediğim gibi manga harika gidiyor ama hareketli şeyleri animede izlemesi daha keyifli geliyor bana. Serimanga da güncele gelince bekle bekleyebilirsen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık