Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Haikyuu!!

İyi az kalmış. :D
Aynen az kaldı.Ova da Ocak sonunda yayınlanıyor.:D

Ki hem Nekoma hem de Hoshiumi maçları beşinci sezona kalacak. Asıl beşinci sezon için heyecanlanmak lazım. Sadece iki maça 25 bölüm ayırsalar bile yeter bana :D
Hişşş millet şimdilik animeye bakmak için geliyor spo yok Hinata afsgshs
O sezon cidden müthiş olucak bence de ama Allah bilir kaç seneye gelicek:/

Son düzenleme:
Ben mangasını okumuyorum, en son sen söylemişti zaten buradan devam ediyor diye ama anime izlemesi daha güzel. :(
Animesi kaliteli cidden ya anlıyorum beklemenizi; ama ulusallar da o kadar güzeldi ki insan sırf onun için okumalı bence mangayı. :D Zaten dördüncü sezon bittikten sonra herkes mangaya geçecek bana göre. O çok beklenen Nekoma maçı beşinci sezona kalacak çünkü. :D

Animesi kaliteli cidden ya anlıyorum beklemenizi; ama ulusallar da o kadar güzeldi ki insan sırf onun için okumalı bence mangayı. :D Zaten dördüncü sezon bittikten sonra herkes mangaya geçecek bana göre. O çok beklenen Nekoma maçı beşinci sezona kalacak çünkü. :D
Sezonun gelmesine az kalmış, artık bu sezondan sonra bende geçerim. Baya şanslıyım ben :D

Şu saçma salak biten spor temalı serilerin verdiği hayal kırıklığını hiçbir seri veremiyor ne kadar sıçarsa sıçsın. Bu bitmedi ama bütün lise hayatını üstü kapalı iki bilgi ve skandal kararlarla geçiştirerek şimdiden tüy dikti. Hiçbir bok başaramamış, hiçbir şey kazanamamış bizim takım. Hani mangaka aman plot armor demesinler gazıyla saçma salak önlerini tıkamasa ilk seneden şampiyonluğa oynayacak potansiyeldeki takım hiçbir bok kazanamamış. Mükemmel. Ardından gökten düşercesine gelen bir zaman atlaması, nostaljik duygular tripler vs. Hinata'yı plajda görür görmez kumlara çömmüş boşluğa bakan Sakuragi geldi aklıma yeminle çok tiksindiğin bir şeyin tadı bir anda ağzına gelir ya durduk yere aynen öyle oldu. Hayatını tokatını mabadına yemiş Sakuragi'nin önünden şov yaparak geçen artist Rukawa = Hinata'nın mazlum mazlum maçını izlediği Kageyama. Bütün bunlar olurken bir anda mangadan silinmişcesine haber alamadığımız ve hangi turnuvada ne gibi sonuçlar aldı bilmediğimiz takımlar da var tabi. Sonuçta ne önemi var ki ulusallar arcı bitti sonuçta...

Zaten konu edindiğin spor herkesin gözünde inanılmaz albenisi olan bir spor değil üstüne süpersonik güçler de eklememiş elinden geldiğince gerçekçi yansıtmaya çalışmışsın o sporu, güzel kardeşim insanların sevdiği ve hikayesinin devamını görmek istediği karakterleri de hiç edince ne kalıyor ki senin elinde saçma salak bir zaman atlaması yapıyorsun. Hayır bir de son arc falan deniyor. Ne yapacaksın, Hinata hiçbir haltı beceremeden buruk bir kariyerle veda edecek sadece onu bilen adamların gözünde değeri anlaşılacak ve son. Hangi ligi işleyeceksin bir arcta hangi karakter gelişimini göstereceksin hangi yeni karakterleri tanıtacaksın şu sürede *******.

Ulan o değil Allah belasını vermesin sayamadım bilmem kaç bölüm tekirspor'a ayırdın ya en çok orada bittim anasını satayım. Sırf zoraki bir rekabet arkadaşlık duygusu yaşanmışlıklar falan ekleyeceğim diye ittire ittire çıkardın ya tekirleri o seviyeye adamsın bebeğim. İnanılmaz bir rekabetti süperdi arkadaşlık falan wuhuuuu tekirspor forever ya keşke hemen animesi gelse yutubır kezban müthiş biri

Haikyuu! 376: https://ww4.readhaikyuu.com/chapter/haikyuu-chapter-376/

Maç devam ediyor. İlk seti Karaoğlan Santana ve Hinata almış. İkinci seti ise Santos ve Carvalho. Şu an üçüncü set oynanıyor ve üçüncü set de başa baş gidiyor. Ee hani Hinata herkesi tokatlayacaktı artık? Kardeşim bu çocuk iki yıl eğitim aldı, iki yıl! En az amiral seviyesi olması gerek. Ayaküstü, Punk Hazard arcındaki Luffy fanı taklidimi de yaptıktan sonra devam edeyim.

Plaj voleybolunda parmak uçlarınla ufak dokunuşlar yapman yasakmış. O şekilde Feint falan yapamıyormuşsun. Bu yüzden oyuncular o tarz bir hareket yapmak istediklerinde parmakları ile topa dikine vuruyorlarmış ya da ellerini yumruk şekline getirip hafifçe dokunuyorlarmış. Bir de final setinde maç 15 de bittiğinden her beş sayıda bir taraf değişikliği oluyormuş. Plaj voleybolu, voleybola çok benzese de bir dünya da farklılığı var. Çekilecek spor değil valla. İndoor voleybol daha güzel. Mangaka bile tek maç gösterip bitirecek plaj voleybolu olayını. :D

Neyse, Hinata zıplayarak servis atma olayını çözmüş. Şık bir servisle skoru 12-10'a getiriyor. Burada nedense Hinata'yı Kakkoi bir şekilde servis atarken çizmemiş mangaka. Ben Oikawa'nın servisleri gibi çoşturucu bir Hinata servisi görmek istiyordum. Normal voleybola saklayacak heralde. Bunun dışında karşılama olayını da aşmış gibi gözüküyor. Gördüğü her şeyi anında öğrendiğinden Oikawa ile olan buluşmasından sonra daha da uzman olmuş karşılamada. Şu an ki Hinata> Ulusallardaki Nishinoya diyor ve arttırıyorum hatta.

Skor 13-12 olduktan sonra, son bir kez taraflar değişiyor ve Hinata ekibi rüzgardan dolayı avantajsız tarafta kalıyor. Meğerse diğer taraf; ilk iki set denk gittikten sonra üçüncü setin de denk gideceğini düşünmüş. Bu yüzden de üçüncü setin başında avantajsız tarafı almışlar ki maç sonunda avantajlı tarafta olabilsinler. Bu kısımlarda Lucas Santos(37) adeta şov yapıyor. Bizimkilerle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor resmen.

Sonrasında, serideki en sevdiğim suratı görüyoruz. Gaza gelmiş Hinata suratı. Hinata voleybolu o kadar çok seviyor ki; rakipleri çok iyi hamleler yaptığında umutsuzluğa düşmek yerine mutlu olup daha da gaza geliyor. 14-13 yeniliyorsun. 3-4 sayı üst üste yemişsin. Hala sırıtıyorsun Crazy diyerek. Hinata iyi oyunculara adeta tapıyor bu kadar saygı da fazla. Kardeşim su sporu sal biraz artık. Sen iyi voleybol oynamak istemiyorsun. Sen bizzat voleybolun kendisi olmak istiyorsun anladık.

Hinata'nın bu tarz huyları diğer insanları da etkilediğinden; 2-3 bölüm önce voleybolu çok da umursamayan, sıradan bir iş olarak gören Karaoğlan Santana sırf Hinata ile biraz daha oynayabilmek için bir anda kumlara atlıyor ve uçarak topu çıkartıyor. Bölüm de burada bitiyor.

Şu an skor 14-13. Şu son topu sayı yapabilirlerse 14-14 olur. Sonrasında iki sayı daha dayanmaları gerekecek taraf değişikliği için. Dayanabilirlerse diğer tarafa geçince alırlar. Dayanamazlarsa da kaybederler. Ben kazanacaklarını düşünüyorum ama kaybederlerse çok da önemi yok açıkçası. Son arc nasılsa. Milletin umurunda olan tek şey Hinata Japonya'ya döndükten sonra neler olacağı. Karaoğlan Santana'nın kariyeri ve aşk hayatı pek de önemli değil. Bu hafta bu kadar. Haftaya biter artık.

Şu saçma salak biten spor temalı serilerin verdiği hayal kırıklığını hiçbir seri veremiyor ne kadar sıçarsa sıçsın. Bu bitmedi ama bütün lise hayatını üstü kapalı iki bilgi ve skandal kararlarla geçiştirerek şimdiden tüy dikti. Hiçbir bok başaramamış, hiçbir şey kazanamamış bizim takım. Hani mangaka aman plot armor demesinler gazıyla saçma salak önlerini tıkamasa ilk seneden şampiyonluğa oynayacak potansiyeldeki takım hiçbir bok kazanamamış. Mükemmel. Ardından gökten düşercesine gelen bir zaman atlaması, nostaljik duygular tripler vs. Hinata'yı plajda görür görmez kumlara çömmüş boşluğa bakan Sakuragi geldi aklıma yeminle çok tiksindiğin bir şeyin tadı bir anda ağzına gelir ya durduk yere aynen öyle oldu. Hayatını tokatını mabadına yemiş Sakuragi'nin önünden şov yaparak geçen artist Rukawa = Hinata'nın mazlum mazlum maçını izlediği Kageyama. Bütün bunlar olurken bir anda mangadan silinmişcesine haber alamadığımız ve hangi turnuvada ne gibi sonuçlar aldı bilmediğimiz takımlar da var tabi. Sonuçta ne önemi var ki ulusallar arcı bitti sonuçta...

Zaten konu edindiğin spor herkesin gözünde inanılmaz albenisi olan bir spor değil üstüne süpersonik güçler de eklememiş elinden geldiğince gerçekçi yansıtmaya çalışmışsın o sporu, güzel kardeşim insanların sevdiği ve hikayesinin devamını görmek istediği karakterleri de hiç edince ne kalıyor ki senin elinde saçma salak bir zaman atlaması yapıyorsun. Hayır bir de son arc falan deniyor. Ne yapacaksın, Hinata hiçbir haltı beceremeden buruk bir kariyerle veda edecek sadece onu bilen adamların gözünde değeri anlaşılacak ve son. Hangi ligi işleyeceksin bir arcta hangi karakter gelişimini göstereceksin hangi yeni karakterleri tanıtacaksın şu sürede *******.

Ulan o değil Allah belasını vermesin sayamadım bilmem kaç bölüm tekirspor'a ayırdın ya en çok orada bittim anasını satayım. Sırf zoraki bir rekabet arkadaşlık duygusu yaşanmışlıklar falan ekleyeceğim diye ittire ittire çıkardın ya tekirleri o seviyeye adamsın bebeğim. İnanılmaz bir rekabetti süperdi arkadaşlık falan wuhuuuu tekirspor forever ya keşke hemen animesi gelse yutubır kezban müthiş biri
Son arc olmayacak olsa zaman atlaması gayet iyiydi aslında. Hem aynı olayları ikinciye çizmeyip bizleri sıkmayacaktı; hem de profosyonel voleybola giriş yapıp mükemmel bir hikayeye başlayacaktı bir 300 bölüm daha gideri olurdu final arcı yapmasa.

Zaman atlaması ile hikayesini atladığı karakterleri de zamanla karşımıza çıkartıp oraları da toparlardı. Zamanla kim şu an ne yapıyor, hangi takımda oynuyor, lisede takımı ne yapmış vs öğrenirdik. Bu şekilde olunca yazdıklarınıza katılıyorum ama. Final arcı olması çok saçma. Bir dünya şey öylece ortada kalacak. Slam Dunk da böyle ortada kalmıştı. Bu Japonlar Spor animelerine düzgün bir final yapmayı beceremiyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık