Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] H.A.A.R.P., Tesla, Vegapunk, Dragon

Nikola Tesla tarafından geliştirilen ''düşük frekanslı elektromagnetik ışınımla yüksek enerji nakli "
Ruslar ve Amerikalılar tarafından kullanılmaya çalışılan bu teknoloji ile ilgi denemeler yapıldığı hatta küsereselısınmanın asıl sebebinin bu olduğuna dair dedikodular mevcut. Neyse bu konuyu fazla uzatmadan ben asıl konuya geleyim daha doğrusu sadece tahminime.

1.Vegapunk bana göre Tesla'dan esinlenilmiştir.
2.Tesla'nin zamanının yüz yıllarca ötesinde büyük bir projesi olmuştur. ( tamamlanamayan HAARP )
3.Bu HAARP çalışması iklim kontrolüdür arkadaşlar. Yeterli bilgi bulabilirsiniz nette.
4.Dragon tahminlere göre iklimi kontrol edebiliyor ( tabi bu kesin bir bilgi değil )
5.Forumda okuduğum Smoker arkadaşın Vegapunk'un kim olduğunu paylaştığı konuda ; "iklim kontrolü tamamlandı-yok edildi" yazıyordu.

Bilmiyorum bana katılır mısınız ; Vegapunk iklim kontrolünü başarmıştır ama yok etmeyip devrim ordusu ile paylaşmıştır. Bu teknolojiyi kullananda Dragon'dur.

Kuma , Vegapunk'tan kendisini sadece gemiyi koruması programlamasını istiyor. Bunun içinde Vegapunk Kuma'nın hangi gemiyi koruyacağını bilmesi gereklidir diye düşünüyorum.

Demek istediğim Vegapunk devrim ordusu için çalışan birisidir. Hükümetin imkanlarından faydalanmak için onlara çalışıyormuş gibi davranmaktadır.

Böyle bir teorim var bilmem sizler ne dersiniz ?

bravedevil

mantıklı oda usta vegapunk isminin üzerinde duruyo, onunla ilgili bi arc bekliyorum

1.Vegapunk bana göre Tesla'dan esinlenilmiştir.
2.Tesla'nin zamanının yüz yıllarca ötesinde büyük bir projesi olmuştur. ( tamamlanamayan HAARP )
Bunları smoker konusunda dile getirmişti sanırım.

Bilmiyorum bana katılır mısınız ; Vegapunk iklim kontrolünü başarmıştır ama yok etmeyip devrim ordusu ile paylaşmıştır. Bu teknolojiyi kullananda Dragon'dur.
Dragonun Weatheria ya da vegapunk'un teknolojisine benzer bir teknoloji kullandığını düşünenlerden biri de benim ve bir çok mesajımda da belirttim. Belkide tamamlanamaya iklim makinası Weatheriada tamamlanmaya çalışılıyor olabilir. Gl içinde tek iklim tipine ship adalar var. Belkide iklim aletinin geçmişi daha eskilere dayanıyordur. Konunda çeşitli ülkelerin yaptığı denemelere benzer denemeler Op dünyasında yapılmıştır ve bu yüzden tek iklime sahip adalar oluşmuştur. Tabi seri sonunda bu adaları da bir şekle sokmak gerekli değil mi?
Demek istediğim Vegapunk devrim ordusu için çalışan birisidir. Hükümetin imkanlarından faydalanmak için onlara çalışıyormuş gibi davranmaktadır.
Bu konu zaten Kumanın sunny ile olayından bu yana açık gibi. Pxlerin son savaşta devrim ordularının yanına katılacağı düşünceside mevcut.

Bunları smoker konusunda dile getirmişti sanırım.
Evet belirttim bunu zaten 5. madde de :)

Dragonun Weatheria ya da vegapunk'un teknolojisine benzer bir teknoloji kullandığını düşünenlerden biri de benim ve bir çok mesajımda da belirttim. Belkide tamamlanamaya iklim makinası Weatheriada tamamlanmaya çalışılıyor olabilir. Gl içinde tek iklim tipine ship adalar var. Belkide iklim aletinin geçmişi daha eskilere dayanıyordur. Konunda çeşitli ülkelerin yaptığı denemelere benzer denemeler Op dünyasında yapılmıştır ve bu yüzden tek iklime sahip adalar oluşmuştur. Tabi seri sonunda bu adaları da bir şekle sokmak gerekli değil mi?
Evet buda gayet iyi bir bakış açısı , sürekli yıldırımların düştüğü ve benzer adalar var. Bunlar insanların hatasıyla yapılmış olabilir/olmayabilir ama normal bir adaya dönüştürmek içinde öyle bir teknolojinin kullanılması gerekiyor.

Pxlerin son savaşta devrim ordularının yanına katılacağı düşünceside mevcut.
Buda gayet mantıklı

owen587

yemin ediyorum işşiz bu herifler. :D nicola tesla'yı bile dosyaya sokmuşlar :D

Albay Thomas Bearden

“Yaptığımız şey frekansı değiştirmektir. Eğer frekansı bir yönde değiştirirseniz, enerjiyi dünyanın diğer bölümünde hedeflediğiniz yerin ilerisindeki atmosfere boşaltırsınız. Havayı iyonize etmeye başladıkça, hava akışı seyrini, jet gidişlerini vb. şeyleri değiştirebilirsiniz. Bu mükemmel bir hava makinasıdır. Bu aletle ileri geri oynayarak, dünya çapında dev hava değişikliklerine yol açabilirsiniz.”

Roger'ın bulduğu antik silahın Raftel'de değilde Dragon'da olduğunu düşünüyorum arkadaşlar.

HAARP tamamlandı ABD ordusunda kullanılıyor Alaska da daha önce araştırmıştım dünyadaki depremlerin HAARP tarafından yapıldığını dünya nüfusunu azaltmak için yapıldığını öne sürenler var.

Bu projenin hayata geçirilmemesi için birçok ülkede kampanyalar olmuştur. Çünkü HAARP projesi iklim kontrol ve yapay deprem silahı olarak kullanılabilme iddialarından dolayı çok tartışmalı bir konu halini almıştır.

HAARP, Pentagon'un kontrolünde ve ABD ordusunun hizmetinde olan önemli bir projedir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık