Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güncel Usopp, Eski Rakiplere Karşı

Güncel Usopp Kimleri Yener?

• Kullanılan toplam oy
    126
Bunların hepsini yener Usopp. Zaten yarısı çöp la listenin. Usopp'un karakterinden ve dövüşme şeklinden dolayı gücü şaka gibi geliyor herhalde insanlara.

Son düzenleme:
Daz, Jabra, Kaku dışındakileri rahat alır.

Bu adamlar maalesef dayanıklılık konusunda Usopp'un çok üstündeler.
Benzer düşünüyorum. Usopp'un rakipleri genel olarak karikatürize tiplerdi. Jabra belki belli bir nebze oyalanır karakteri gereği, ama Blueno, Kaku ve Daz gözünün yaşına bakmaz Usopp'un.

Bu sefer kolay lokma olmaz tabii.

Benzer düşünüyorum. Usopp'un rakipleri genel olarak karikatürize tiplerdi. Jabra belki belli bir nebze oyalanır karakteri gereği, ama Blueno, Kaku ve Daz gözünün yaşına bakmaz Usopp'un.

Bu sefer kolay lokma olmaz tabii.
Usopp yavaş bir karakter bu adamlar hızlı çok hızlı adamlar. Hem hız hem saldırı gücü Usopp şuanda böyle bir şeye dayanamaz. Tabi plot armor var onu es geçiyorum.

Blueno'yu bir şekilde yüksek zorlukta alabilir. Ama jabra, Kaku hem hayvani saldırı gücü hemde dayanıklı karakterler. Usopp'un saldırılarından çok daha hızlı karakterler bunlar. Karşılık veremez. Dazı alması ise ancak b.haki bilirse olur onun dışında ihtimali yok.

Sanırım oda SBS'de şimdiki usopun 2 yıl önceki Zoro kadar güçlü olduğunu söylemişti. Eğer öyleyse alayını alır. Yok değilse mr1 sonrasını alamayabilir. Gerçi şu güç kadranları ve şok dalgası vuran kurt efsane saldırı gücüne sahip, tekkai falan kırar o.

Morgan, Krieg ve Wapol'u yener.

Buggy gibi kurt bir korsanı alamaz. Zamanında Zoro'ya tek atmış adam, Buggy. Bu listeden kim başarır? :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık