Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gümbürtü Meyvesi vs. Işıltı Meyvesi

Ben olsam pika pika yı seçerim.Tekmelerine haki ekleyebiliyor bu yüzden goro goroya bile vurabilir ekstradan süper hız ve hızın verdiği güç.

Soytarii26

Hız: Pika Pika
Güç: Pika Pika (Enel'in saldırıları çok güçsüz tutulmuştu başka kullanıcıda değişir mi bilmiyorum ama başka ne yapabilir ki? Aynı saldırı yine sigara yakmada kullanılır o yüzden Pika Pika)

Ek olarak Goro Goro ölümsüz gibi bi şey ancak kalbi sökülürse ölür gibi o yüzden ikisinin de artı ve eksileri var ama ben de Pika Pika derdim. Kizaru Apoo'yu binaya gömüp binayı yıkarken X Drake olanları izliyordu ve gelen tekmeyi farkedemedi bile. Tekme suratına doğru gelirken o hala binaya bakıyordu ve bu adam sonuçta Süpernova basit biri değil Luffy'e yakın varsayıyorum. Luffy Enel'e yetişebiliyordu fakat Kizaru az önce dediğim gibi tekmesini göstermiyor bile isterse. Tabi biraz kullanıcı girdi burada işe ama bence kullanıcı farklı olsa da ışık hızı bu sonuçta kullanıcıyla değişmez. Fizikte de ışık hızı sabittir zaten :D

Berabere dedim ama Yıldırımın gücü kısılmamış olsa seride ağlatamayacağı adam sayısı çok çok azdır. Karasakal'ın meyvesinin gücü 100 ise bu da 95+ olur rahat.

Berabere dedim ama Yıldırımın gücü kısılmamış olsa seride ağlatamayacağı adam sayısı çok çok azdır. Karasakal'ın meyvesinin gücü 100 ise bu da 95+ olur rahat.
sana katılıyorum kücü kısılmamış olsa hiç düşünmeme gerek kalmaz hatta belki konuyu bile açmazdım

Pika Pİka'nın gücü daha çok kısılmış ışık meyvesi adam ışık hızında hareket edemiyor kendini yata aynası yapmadan ışınlayamıyor ki kizarunun kendini resmen teleportlaması lazım .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık