Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Gücü Kısılan Meyveler

Yine kimse Kuma'nın meyvesine değinmemiş. Oda'nın gücünü kıstığı meyvelerin şu an için başında geliyor bence. Kullanıcısının aklını aldı direk, hönk ?!? O meyvenin nelere kadir olduğunu bir Kuma bir Oda bide ben biliyorum herhalde.
sınırı vardır nikyu nun , örneğin wink gibi patlayıcı dalgalı saldırıları karşılayamıyordur
heleki kizarunun ve akainunun saldırılarını karşılayabileceğini hiç zannetmiyorum
sınırının mihawk ve jinbe nin güçlü saldırıları olduğunu düşünüyorum

Tamam hadi onları çıkaralım, yinede dokunduğu adamı istediği yere gönderme ve teleportasyon gibi 2 tane aşırı dengesiz gücü var. Meyve kullanıcılarının hepsine tek atma kapasitesine sahip yani. Zaten meyveyi nasıl etkisiz hale getirdiğine bakarsak Oda'nın, meyvenin gücü anlaşılır herhalde. Direk Kuma'nın aklını almış. Diğer meyvelere bakalım, ya kullanıcının aklı az basıyor(moria), ya meyve beklendiği kadar etkili olmuyor(enel), ya kelepçe takıyorlar(marco), ya hasta ve yaşlı oluyor (wb) gibi gibi bir sürü vardır daha ama hiç biri kuma gibi kesin bir şekilde al aşağı edilmedi.

ONEPİECE

Bence en çok kısılan meyve pika pika no mi olan ışık meyvesidir.Çünkü ışık hızında hareket eden biri için zaman durur.Bence aşırı derecede kısılmış.

meyve yetenekleri kısıtlanması olmasa idi yenilmez olurdu meyve güçleri ile. buda saçmalık haline getirirdi.

koma

yami yami no mi çok gücü çok kısılmıştı meyve kulanıcıları için zor bir durum ama meyve kulanmayan vede usop gibi uzaktan saldırı yapanlara karşı zayıftı
oda bu zayıflığı gidermek için ikinci meyve gücünü ekledi bence sonuçta adam luffynin has düşmanlarından biri luffynin işini dahada zorlaştırmak için

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık