Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Gücü Kısılan Meyveler

Yer çekimi meyvesi açık arayla gücü sıfıra yakın indirilen meyvedir. Gezegen tokuşturması gereken meyveyle gökten taş anca çağırıyorsun :D Ondan sonra ateş ve deprem meyveleri gelir, ışık meyvesi de çok kısılmış.

Bence Soru soru no mi op'ta ki varolabilecek en güçlü meyveye en yakın meyvedir. Ruh meyvesi. Op'ta ki en önemli iki güç unsuru meyve ve haki ruh kavramına dayandığı için Soru Soru no mi meyvesi meyve gücünü ve hakiyi manipüle edebilecek/ engelleyebilecek yegane meyve olablirdi. Tabi çok güçlü olurdu ama yinede ben ruh meyvesinden bu tarz birşey beklerdim heleki kullanıcısı yonko iken. Zaten BM çıkmadan öncede en güçlü meyvenin ruh meyvesi olabileceğini düşünüyordum. Biraz hayal kırıklığına uğradım .

Bence Soru soru no mi op'ta ki varolabilecek en güçlü meyveye en yakın meyvedir. Ruh meyvesi. Op'ta ki en önemli iki güç unsuru meyve ve haki ruh kavramına dayandığı için Soru Soru no mi meyvesi meyve gücünü ve hakiyi manipüle edebilecek/ engelleyebilecek yegane meyve olablirdi. Tabi çok güçlü olurdu ama yinede ben ruh meyvesinden bu tarz birşey beklerdim heleki kullanıcısı yonko iken. Zaten BM çıkmadan öncede en güçlü meyvenin ruh meyvesi olabileceğini düşünüyordum. Biraz hayal kırıklığına uğradım .
Mama'nın meyvesinin ruh ile alakası yok, Brook'un meyvesi de Gecko Moria'nın meyvesi de ruh ile mamadan daha alakalı. Bana göre Mama'nın meyvesi soul soul no mi yerine life life no mi'dir. Hayat alıp hayat veriyor sadece çünkü, ruhla tek bağıntısı korkan kişinin ruhunun yükselmesi. Tatmin edici değil bu da

Mama'nın meyvesinin ruh ile alakası yok, Brook'un meyvesi de Gecko Moria'nın meyvesi de ruh ile mamadan daha alakalı. Bana göre Mama'nın meyvesi soul soul no mi yerine life life no mi'dir. Hayat alıp hayat veriyor sadece çünkü, ruhla tek bağıntısı korkan kişinin ruhunun yükselmesi. Tatmin edici değil bu da
Hayat dediğin şeyde ruh aslında ama.

Hayat dediğin şeyde ruh aslında ama.
Çok istatiksel geldi bana ya, şundan 10 yıl aldım yarısına bisküviye çeyreğini çaydanlığa verdim falan...

Moria'nınkinde direkt karşıdakinin tekniklerini, arzularını, -bir yere kadar- kişiliklerini, alışkanlıklarını çalıyordu. Mantık olarak uyuşmasa da ambiyans olarak ruha daha yatkın bir meyve tasarımı bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık