Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güçlenmek İçin Hangisini Seçerdiniz?

Hangi eğitimi seçerdiniz ?

• 1

• 2

• 3

• 4

• 5

• 6

• 7

• 8

• 9

• 10

• 11

• 12

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Güçlü bir karakter olamayacaksam bu seçeneklerden 4'ü seçerim.

Ama bunlar haricindekilerden almak istediğim eğitim:
Vegapunk: Bilim ve Teknoloji
Hava Bilginlerinden: Hava manipülasyonu
Dr. Kureha: Zehirli bitkiler ve şifa kaynakları

Sonra OP evrenini ele geçirirdim.
İlk önce Smoker'dan eğitimimi alırım ardında Garp'a gidip orada eğitim alırım ardından Ray'dende eğitim alalım ve hemen amiral ilan edilip Garp'ı öldürüp dünyanın en güçlü insanı olurum
Böyle fanteziler de yapılmış arada güzel. :)

Bütün eğitmenlerin istatistiklerini eğittikleri adama göre değerlendirelim;

Muhteşem üçlüyü eğiten elemanlara bakalım,

Ray - Luffy Haki hakkında zerre bilgisi olmayan Luffy'e Haki'nin temellerini öğretti, Garp'a versek daha iyi öğretirdi bence. 1,5 sene böyle geçiyor, diğer bütün vakti kendini eğitmekle geçiyor Luffy'nin. 15 olan Luffy 22 oluyor diyelim.

Mihawk - Zoro Hala sınırlarını görmesek de 2 tür Haki öğrenmiş, kılıç yeteneklerini ikiye katlamış bir Zoro. Mihawk boş bırakmamış belliki, 13 olan Zoro 20 olmuş.

Ivankov - Sanji Tek icraati yemek öğretmek olmuş, Kuma "bu arkadaş aşçı, ayaklarını da iyi kullanır. Ona göre eğit" dediğinde "hmm, aşçılık ve koşuculuk ha" diye düşünmüş olsa gerek, yemekten başka bir de uçmayı öğrenmiş Sanji. O da kendi emekleri sayesinde desek, 12 olan Sanji 16 olmuş.

İlk üçlü şu kadar gelişim göstermiş, Luffy 7, Zoro 7, Sanji 4, ivankov baya başarısız bir eğitim vermiş, tabii yemekler konusunda ne kadar başarılı olduğunu bilemem.

Bilginler - Nami 4 olan Nami 10 olmuş. 6 fark

Heraclus - Usopp 3 olan Usopp 12 olmuş. 9 fark

CP Örgütü - CP Ajanları 1-2 olan adamları 7 kadar yapıyorlar, 5-6 fark.

Dof Ailesi - Law Bence iyi eğitim veriyorlar ama Law mal olduğundan fazla alamamış, 2 olan Law 5 olmuş. 3 fark

Zeff - Sanji 2 olan Sanji 8 olmuş, 6 fark

Kyros - Rebecca 0 olan Reb 10 olmuş, 10 fark

Garp - Muhteşem ikili 3 olan ikili 9 olmuş, 6 fark

Dragon - Sabo Haki ve Ejder teknikleri 0 olan Sabo 15 olmuş. 15 fark, maşallah :D

Hack - Sabo Fiziği 3 olan Sabo 7 olmuş.

En başarılılar Dragon (15) , Heraclus (9) , Kyros (10)

Ray - Luffy Haki hakkında zerre bilgisi olmayan Luffy'e Haki'nin temellerini öğretti, Garp'a versek daha iyi öğretirdi bence. 1,5 sene böyle geçiyor, diğer bütün vakti kendini eğitmekle geçiyor Luffy'nin. 15 olan Luffy 22 oluyor diyelim.

Mihawk - Zoro Hala sınırlarını görmesek de 2 tür Haki öğrenmiş, kılıç yeteneklerini ikiye katlamış bir Zoro. Mihawk boş bırakmamış belliki, 13 olan Zoro 20 olmuş.

Ivankov - Sanji Tek icraati yemek öğretmek olmuş, Kuma "bu arkadaş aşçı, ayaklarını da iyi kullanır. Ona göre eğit" dediğinde "hmm, aşçılık ve koşuculuk ha" diye düşünmüş olsa gerek, yemekten başka bir de uçmayı öğrenmiş Sanji. O da kendi emekleri sayesinde desek, 12 olan Sanji 16 olmuş.

İlk üçlü şu kadar gelişim göstermiş, Luffy 7, Zoro 7, Sanji 4, ivankov baya başarısız bir eğitim vermiş, tabii yemekler konusunda ne kadar başarılı olduğunu bilemem.

Dof Ailesi - Law Bence iyi eğitim veriyorlar ama Law mal olduğundan fazla alamamış, 2 olan Law 5 olmuş. 3 fark

Dragon - Sabo Haki ve Ejder teknikleri 0 olan Sabo 15 olmuş. 15 fark, maşallah :D

Dof ailesindeki fark bence daha fazla olmalıydı

Güzel analiz olmuş.Rakamları kendin vermesen belli bir standart olsa net bir analiz olurdu iyi iyi.

Sıfır fanlık yapıyorum ve Dofy ailesi diyorum. Özel dövüş sanatları karma eğitimi verdiler. Kılıç yakın dövüş hepsi vardı. Mihawk veya Ray gibi en üst seviye eğitim olmasa da en üst potansiyel yoksa çok fark etmez. Çöp olacaksak sonuçta yine çöp oluruz.:D Karma eğitim en iyisidir. Cp eğitimi ile denizci eğitimi bence aynı gibi ama sıradan denizciler çok bilmiyor. Tekkai de hakiden önce vardı bence, kokaya o ara tekkai diyorlardı sonra b. hakiye evrildi. Cp eğitimi de baya sağlam, aslında korsanları ezmeleri lazım. Soru tekkai derken meyvesiz korsanları parçalamaları lazım ama seride o sıkıntı var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık