Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güç, Vs Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimse seni anlamamış :(

Hâlâ Law'a poşet diyon,peh! Law gelmiş Wano'da Kaido indirme planı yapıyor, senin çakma kızıl hapishanede yatıyor. Neyse endişelenme, Law merhametli adamdır, yol üstü senin çakma kızılı da kurtarır.
Punk hazardda da hedef Kaido idi.Sonradan gördük ki değilmiş.Yalan dolan ile hayatının intikamını bile Luffye aldıran biri poşettir fazlası değil.

Poşet kurtaracaksa Reyizi kalsın gerek yok :artiz:

Kid’i law’dan güçlü gösteren tek şeyi ödülüydü. O da psikopat olduğu için yüksek dendi.

2 yıllık arada ödül farkları bile kapandı. Law 440’ken kid 470’ti. Hem de law shicibukai olup ödülünü dondurmasına rağmen ödülleri yakın.

Tamam ödül gücü göstermez ama bakacak başka bişey yok şuan. Kid ve law arasında güç farkı olduğunu sanmıyorum. İkisi de luffy’nin dresrossa’daki gear 4’süz seviyesindedir bence.

Funduska

Kid’i law’dan güçlü gösteren tek şeyi ödülüydü. O da psikopat olduğu için yüksek dendi.

2 yıllık arada ödül farkları bile kapandı. Law 440’ken kid 470’ti. Hem de law shicibukai olup ödülünü dondurmasına rağmen ödülleri yakın.

Tamam ödül gücü göstermez ama bakacak başka bişey yok şuan. Kid ve law arasında güç farkı olduğunu sanmıyorum. İkisi de luffy’nin dresrossa’daki gear 4’süz seviyesindedir bence.
Law'ın hayali ve hayattaki tek amacı dof'u indirmek.Kid'in amacı shanks.Aradaki farkı söylememe gerek yok sanırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Beckman için ihtimal vermiyorum ama Shiryu eğer zoro'nun rakibi olursa istisna olabilir ama o da zaten kısa sürer.
Valla benim tüm sağ kollardan beklentim var. Shiryuu zaten garanti artık. Bu arcı geçtik daha sonraki arc Zoro Shiryu'yla karşılaşır desek bile Zoro'nun bu arctan sonra karşılaşacağı adam 2. komutan seviyesinde olmaz; o kesin. O yüzden Shiryuu'ya net amiral seviyesi olarak bakabiliriz bence bu saatten sonra.

Beckmann dövüş tarzı olarak çok tehlikeli biri bence. Öyle yumruk-tekme dövüşü gibi saatlerce adam dövecem diye uğraşmaz. Mermiyi beynine saplar adamın valla :D Kral hakiye sahip iki sağ koldan biri olduğunu düşünüyorüm ama bakalım. Sağlam geliyor bana Beck'i.

Tek şey ödül değildi.Birinin sağ kolu novayken diğerinin ki değil.Bu da gayet önemli bir veri bence.Hele şu an ki en güçlü novayı Luffy kabul edersek ve sağ koluyla birlikte nova olan 2 kişinin de Luffy ve Kid olduğunu düşünürsek kafada daha fazla şey belirginleşiyor bana göre.

Birisi kolunu kaptırdı,canını zor kurtardı.Başka birini izlemekle yetindi.Diğeri ihanete uğramasına rağmen paşa paşa dayağını yedi,biat etmedi.
Ovv.Kol sorun değil cerrah için.Ayrıca başkasını izlemesi sorun değil adı üstünde ''ittifak''.Ama şu ihaneti ben hatırlamıyorum.Hangi sayıda geçiyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık