Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Groundhog Day (1993)

Sizce Bu Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    40
Lan imkansız demiyorum. Adamın filmde geçirdiği süreyi kota koydum işte. Bir gün bitecek bile olsa, 34 sene aynı günü yaşamayı cehennem azabı görecek insanlar var.
Hayır, o zaman cennet olur. O sürede insan meraklı olduğu birçok şeyi yapar, öğrenir; kendini geliştirir ve tüm birikimleriyle geri kalan hayatını daha bir şevkle yaşar.
Ben varım. :a:

Ne zaman çıkılacağı belli değil. Hiç de çıkamayabilirsin. Belirli koşul var demekki adam çıkabilmiş. Onun dışında her gün aynı şeyleri yaşamak inanılmaz sıkıcı olurdu. Çünkü o zaman döngüsünde tercih yapabilecek tek şahıs sen olacaksın.

Örneğin; A kişisi X adlı büfede yemek yiyecek. A kişisi bu eylemi X adlı büfede yaşanacak tekrarlanacak her gün yapmaya devam edecek.

Ha dersen o zaman ben onun X adlı mekanda yemek yemesini engellerim. O gün için engelle tekrar edecek günde tekrar aynı eylemi yapmak üzere bir yola koyulacak.

Hayır, o zaman cennet olur. O sürede insan meraklı olduğu birçok şeyi yapar, öğrenir; kendini geliştirir ve tüm birikimleriyle geri kalan hayatını daha bir şevkle yaşar.
Ben varım. :a:
E seni tanıyan adam sormaz mı sana, "Sen daha dün bunları bilmiyordun, hangi ara öğrendin?" diye? Mesela ben.

Bunu ben de çok düşündüm de, süre aşırı uzun yahu. 34 yıl az bir zaman değil. Deneyecek bir şey bile kalmaz yani. Dünyayı bile gezsen, 24 saatin var hepi topu.
1 gün gerçekten çok kısa, canlı NBA maçı bile izleyemezsin ama 1 hafta belki kurtarırdı. Küçük bir yerde hiç bir şey yapamazsın, aslında Türkiye'de sıkıntı o iş, lanet resmen.

the last man on earth dizisini izleyin derim. Bizde o diziden yola çıkıp arkadaşlarla tartışmıştık. Ben memleketime giderim demiştim. Kimisi uçmayı öğrenip dünyayı gezecekti.

Ne zaman çıkılacağı belli değil. Hiç de çıkamayabilirsin. Belirli koşul var demekki adam çıkabilmiş. Onun dışında her gün aynı şeyleri yaşamak inanılmaz sıkıcı olurdu. Çünkü o zaman döngüsünde tercih yapabilecek tek şahıs sen olacaksın.

Örneğin; A kişisi X adlı büfede yemek yiyecek. A kişisi bu eylemi X adlı büfede yaşanacak tekrarlanacak her gün yapmaya devam edecek.

Ha dersen o zaman ben onun X adlı mekanda yemek yemesini engellerim. O gün için engelle tekrar edecek günde tekrar aynı eylemi yapmak üzere bir yola koyulacak.
Çıkılamasa, anket amaçsız olurdu. O yüzden filmdeki süreyi aldım. Gün içinde olacağı kesin olan şeyleri engelleyemiyorsun da. Mesela yaşlı adam o gün ölüyor normalde eceliyle, kurtaramıyor adamı.

1 gün gerçekten çok kısa, canlı NBA maçı bile izleyemezsin ama 1 hafta belki kurtarırdı. Küçük bir yerde hiç bir şey yapamazsın, aslında Türkiye'de sıkıntı o iş, lanet resmen.

the last man on earth dizisini izleyin derim. Bizde o diziden yola çıkıp arkadaşlarla tartışmıştık. Ben memleketime giderim demiştim. Kimisi uçmayı öğrenip dünyayı gezecekti.
o dizi kadar saçma birşeyki izlememiştim dizinin adı the last man on earth ama dizide benden gayrısı orda

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık