Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Grand Blue

Animesinden ara sıra Youtubeda sahne izlediğim çok iyi bir seri.Gerçekten komik ve başarılı.Ama şu sondaki kızın kim olduğunu bilmiyorum,kimdi o?

Komedisi gerçekten çok üst düzey olan seri. Çevirmenler de mangada geçen diyalogları çok başarılı bir şekilde Türkçeleştirerek bu durumu bir tık yukarıya çıkarmayı başarmışlar.

Gintama'dan sonra ilk defa bir manga gülmekten diyaframımın boşa dönmesini sağladı. Okuyun okutun.

Edit:

Madem bu kadar övülmüş bakarız bir ara. Animesi ne kadar iyi gençler eksiksiz bir şekilde en azından ortalama üstü kalitede uyarlanmışsa animeyi izlerim. Değilse mangaya başlarım.

Gerçi salla gitsin emmeli gömmeli sesleri çok fazla dayamışlardır şimdi çekilmez. Mangasının da çizimleri çok güzel duruyor mangaya başlarım ben.

Ben başlamamıştım ama aklımda kaldığı kadarıyla içki dozunu kaçırıp komiklikler yapıyorlar diye aklımda yanlış hatırlamıyorsam belki biraz ilgimi çekerse okurum.

Madem bu kadar övülmüş bakarız bir ara. Animesi ne kadar iyi gençler eksiksiz bir şekilde en azından ortalama üstü kalitede uyarlanmışsa animeyi izlerim. Değilse mangaya başlarım.

Gerçi salla gitsin emmeli gömmeli sesleri çok fazla dayamışlardır şimdi çekilmez. Mangasının da çizimleri çok güzel duruyor mangaya başlarım ben.
Emmeli gömmeli olması gereken bir seri diyeyim daha çok. Ama öyle çok abartı şeyler yoktu hatırladığım kadarıyla. Japon üniversiteli gençler bir zahmet tavşanlar gibi sevişsin değil mi!!?

Eskiden sıkı takipçisi olduğum Golden Boy'a benziyor.
Golden Boy serisini okuyalı 10 yıldan fazla oldu ve yanlış hatırlamıyorsam o seride fena netorare muhabbeti vardı. Hatta o yüzden sonuna kadar okumayıp borakmıştım.

Bu serinin sadece animesini izledim ve öyle bir muhabbet görmedim. Mangasında farklı mı işleniyor konu acaba? Çünkü başlamayı düşünüyordum. Eğer böyle birşey varsa hiç bulaşmayayım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık