Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

O dönüşlerin temeli zaten Gintama yı oluşturuyor. Tam diyorsun "Heh sonunda doğru yola geldi adam gibi birşey oluyor." birden apayrı bir yere dönüyor. Aynı Phoenix'in her yerden çıkışı gibi bu bölümde. :D

Not: Hikaye temalı başka bir bölüm daha vardı. Bu sefer Kagura uyayamıyordu ve Gin hikaye anlatıyordu. Onun sonuda bunun kadar güzeldi. :D
Efsane bölüm o hatırlıyorum

O dönüşlerin temeli zaten Gintama yı oluşturuyor. Tam diyorsun "Heh sonunda doğru yola geldi adam gibi birşey oluyor." birden apayrı bir yere dönüyor. Aynı Phoenix'in her yerden çıkışı gibi bu bölümde. :D

Not: Hikaye temalı başka bir bölüm daha vardı. Bu sefer Kagura uyayamıyordu ve Gin hikaye anlatıyordu. Onun sonuda bunun kadar güzeldi. :D
Zirve örnek geldi şimdi aklıma.Yoshiwara'nın ilk arc bittiğinde KAgura ile Shinpachi güçlenmek için Gintoki'den yardım istiyordu. En üst düzey Gintama bölümlerinden biri

Unknown

Zirve örnek geldi şimdi aklıma.Yoshiwara'nın ilk arc bittiğinde KAgura ile Shinpachi güçlenmek için Gintoki'den yardım istiyordu. En üst düzey Gintama bölümlerinden biri
Sonra ne oluyordu? Tam hatırlamıyorum bak. Benim güçlenme diyince aklıma 2 şey geliyor. İlk olarak 2 yıl sonra arcı, ikinci olarak ise Gintoki ye gel Zampaktou ruhu..

Unknown

Bunda da ayı her yerden çıkıyordu. Kame-sennin'in eğitim yöntemini falan anlatıyorlardı.
Hiç hatırlamıyorum gerçektende ya güçlenmek istedikleri için ikisinin Gintoki nin önüne geldiğini hatırlıyorum ama devamı yok. :/ Bir ara tekrar bakayım o zaman o kısma.

Unknown

@Kenpachi

Ha ha ha :hhh: İyi oldu attığın. :good: Ayıyı görünce yıldırım çaktı. :D Gözümden yaş geldi ya. :D

@Madao

Ha ha ha adamlar tek sahnede tüm Jump kurallarını çiğneyip dalga geçiyorlar ya. :D Böyle bir seri yok ya. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık