Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

Genelde trollüğü ile ünlü olsa da her ciddi konulu arc'ta bir seviye daha üstüne koyuyor seri.

Unknown

SHOGUN KA YOOO!!

Of efsane bir bölüm ve arc ya. Gerçkenten de arc olarak şuan zirveye oynuyor.

Unknown

Aynen öyle bir de daha bu arcta ki 2.bölüm. Senin de bildiğin o bölümler gelince neler hissedeceğiz bilemiyorum doğrusu.
İşin güzel tarafı tam olarak ne oluyor bilmiyorum sadece "Olaylar olaylar" kısmını biliyorum. :D Kaç bölümdü bu arc 3 de bitmez değil mi? En uzun arc olacak yani.

İşin güzel tarafı tam olarak ne oluyor bilmiyorum sadece "Olaylar olaylar" kısmını biliyorum. :D Kaç bölümdü bu arc 3 de bitmez değil mi? En uzun arc olacak yani.
Bu arc'ı öne aldılar aslında :D Normalde bunun üstüne yine güzel bir arcla devam ediyordu. Bu arca gelecek olursam tahminimce mangada 504-506 idi yanlış hatırlamıyorsam. 522 526 arası bir yere kadar gidiyordu. En az 10 bölüm sürer tahminimce.

İzlerken Shogun orada gitmez, kesin dublör diyorsun ama Shogun ortaya çıkınca yine de etkilenmekten kendini alamıyorsun :( Acayip bir seri.

Unknown

Bu arc'ı öne aldılar aslında :D Normalde bunun üstüne yine güzel bir arcla devam ediyordu. Bu arca gelecek olursam tahminimce mangada 504-506 idi yanlış hatırlamıyorsam. 522 526 arası bir yere kadar gidiyordu. En az 10 bölüm sürer tahminimce.
Ov 10 bölüm Gintama arc bir ilk olacak. :alkis:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık