Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

Ondada Bond of life etkisi var sanırım leakler o yönde
Maalesef öyle ve maalesef şu an hasar çarpanları çok düşük. Oyunda ki son halini görene kadar karar veremeyeceğim o yüzden. Primo biriktirme özürlü olduğumdan silah banner'a attım ve aşırı şanslıyım. Ard arda pity geldi ama ikisi de yay. Mecburen mızrak gelene kadar basacağız artık.

İkinci spoiler bölümüne de 30 primo ve ıvır zıvır kazanma yöntemini ekliyorum bilginize.

Oyunu bayadır oynamıyorum da kitini okudum tam anlayamadım sanırım arlechino ile yeni bir mekanik gelmiş onunla alakalı bir şeyler yazmışlar redditte. İdeal takım arkadaşları hakkında bilgin var mı
Daha tam bir şeyler yazılmamış, Chevreuse büyük ihtimalle iş yapar. Ateş ve Elektrik üzerine gidiyorlar son dönem.

Maalesef öyle ve maalesef şu an hasar çarpanları çok düşük. Oyunda ki son halini görene kadar karar veremeyeceğim o yüzden. Primo biriktirme özürlü olduğumdan silah banner'a attım ve aşırı şanslıyım. Ard arda pity geldi ama ikisi de yay. Mecburen mızrak gelene kadar basacağız artık.

İkinci spoiler bölümüne de 30 primo ve ıvır zıvır kazanma yöntemini ekliyorum bilginize.

Bu yama şanslıydım. Erken pityde iki tane arlechino attı. Silahta bı tane erken pityde olmak üzere banada iki yay attı ama aldım silahı clorindeyi karakteri beğendiğim için zorlayacagim. Hasar vermesede olur abyss harici hasar gereken yer yok zaten.
DC eventide kişiyle sınırlı sanırım. Bana primi vermedi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık