Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach'in neden Akainu'dan kacmasi bir zayiflik gostergesi olarak algilaniyor anlamiyorum. Yahu bu adam Luffy gibi herkesle vs atma derdinde değil ki. Adamin amaci farkli bir kere. Daha tam olarak amaci nedir cozulebilmis degil.(Korsan Kral olmakta gittigi yol luffyden farkli)

Teach'in neden Akainu'dan kacmasi bir zayiflik gostergesi olarak algilaniyor anlamiyorum. Yahu bu adam Luffy gibi herkesle vs atma derdinde değil ki. Adamin amaci farkli bir kere. Daha tam olarak amaci nedir cozulebilmis degil.(Korsan Kral olmakta gittigi yol luffyden farkli)
Güçleri yetmeyeceği için kaçıyor orada. Gücüyle gemiyi alabilse, orada dövüşürdü Akainu'yla.

Yav adam yeni 2. Tümen + yonko öldürmüş. Yonko dediğim de dünyanın en güçlü adamı. Shanks de zor gelsin bir zahmet.

1 amiral 2 yonko alamaz. Öyle iddaalarim yok :d

Teache hemen ertesine peşine gidiyor. Bir adam söyle ki gemide görünmesi ile kacirsin. Dragonun Teach geldi diye kaçtığı yerde xd

Bonneyi bilmiyorum. Garip onun olayı da.
Aynı adam savaştan kaçan askerleri öldürmedi mi yaw? Belki onlara da o zor gelmiştir. xd

Güçleri yetmeyeceği için kaçıyor orada. Gücüyle gemiyi alabilse, orada dövüşürdü Akainu'yla.
Kendisi mi soyluyor bunu? :D Anime'de sadece suanlik boyle bir seye ihtiyacim yok manasinda bir sey soyluyordu.

Akainu'yla dovusup eline ne gececek acaba merak ediyorum. Akainu'ya yardima gelebilecek diger amiralleri dusununce korkaliktan ziyade suanlik tehlikeye girmek istemiyor gibi. O 2 meyveyle Akainu'yu alamiyor ve korkuyorsa bir zahmet intihar etsin.

Kendisi mi soyluyor bunu? :D Anime'de sadece suanlik boyle bir seye ihtiyacim yok manasinda bir sey soyluyordu.

Akainu'yla dovusup eline ne gececek acaba merak ediyorum. Akainu'ya yardima gelebilecek diger amiralleri dusununce korkaliktan ziyade suanlik tehlikeye girmek istemiyor gibi. O 2 meyveyle Akainu'yu alamiyor ve korkuyorsa bir zahmet intihar etsin.

Kendisi diyor tabi. Akainu'yu karşılarına almak istemiyor o zaman için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık