Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana yapabilir gibi geldi. Sonuçta nesnelere ruh veren elemente de verebilir. Kaynağının çok da önemli olduğunu düşünmüyorum
Peki ne kadarına verebilir? Mother Car(a)mel soru soru meyvesini kullanarak komple yanan köyün ateşine ruh verip küçücük güneşe çeviriyor. Akainu her yeri lava boğsa bütün lavı tek seferde homies yapabilir mi?

Peki ne kadarına verebilir? Mother Car(a)mel soru soru meyvesini kullanarak komple yanan köyün ateşine ruh verip küçücük güneşe çeviriyor. Akainu her yeri lava boğsa bütün lavı tek seferde homies yapabilir mi?
BM Carmelden daha güçlüdür. Ama bunun bi sınırı belirtilmedi. Belki o anda topladığı ruh sayısına göre değişir

Amiraller İmparator seviyesi diyen arkadaşlara tek sorum şu sizce Prime WB, diğer imparatorlardan ayrı bir tierda mı ? Yoksa Prime Wb ve Hasta Wb arasında bir fark yok mu ?

Ya Ben İmparator 3 Amiral gömer kafasında değilim ama Hastalıklı adamı bence Sakazuki nakavt etmeliydi. Newgate'i bende İmparatorlardan bir tık üst seviyede görüyorum ama Newgate savaştaki haliyle hiçbir imparatoru alamazdı. Sakazuki Newagate'in yüzünün yarısını aldı. Bu cidden sağlam bir olay ama Rakiplerini sezemediğini görüş hakisinden yoksun olduğu söylendi. Flashbackte Ace'i uyurken yeniyor aynı adam. Beyazsakalın Savaştaki Handikap seviyesi normal değil. Squard bile sağlam bir yara bırakıyor. Jozu olmasa Kuzanda sağlam bir saldırı yapıyordu. Muhtemelen onuda savuşturamayacaktı. Yani savaş sonrası Newgate'den hatrı sayılır bir yara almaması değil olay. Eğer Yer yarılmasa Newgate vurmaya devam edecekti. Avantajı eline almıştı. Benim Amiral=İmparator sistemine aklımın yatmama sebebi başlangıçta bu savaş net bir üstünlük göstermeliydi Sakazuki. Son olarak Fujitoraya değineyim. Kaido'dan korkan Dof nere Isshoya salak diyip racon kesen dof nereye.. Sabo ile vs atıp sargı takıyor hangi sağkol İmparatora böyle bir duruma sokabilir. Tabi Fuji imparatorlar değil diğer amirallerin karşısında da eziliyor bence ama neyse...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık