Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Kizaru trollü dışında zurnalanacak amiral yok. Bakayım neymiş bu derken zurnalandı eleman.
Gerçi Apooda saldırı gücü çok iyi cidden. Apoo ve Hawkinsin f6 olmamaları cidden tuhaf. Yonko tayfaları çok sağlam cidden.
Apoo ve Hawkins'i uçan altı olarak çizeceğine uçan dörtlü çizsin daha iyi

Luffy askerleri sadece kırabiliyordu. Askerler sınırsız olduğu için Luffy'nin bir zaman sonra yorulup yenilmesi gerekiyor ama Nami bisküvileri ıslatınca Luffy bisküvileri yiyebildiği için yorulmuyordu :D. İki taraftan biri farklı bir şey yapana kadar dövüş bitmezdi :D.
Bence Kata, Luffy'nin Krakeri tek vuruşta yendiğini anladı ve bu yüzden onları söyledi. Luffy'nin bir vuuşunun bile ne kadar güçlü olduğuna dikkat çekti o sözüyle. Ben böyle anladım :)
Cracker Luffy'ye zaten ters bir rakip olduğu için Luffy onu yenemezdi Nami olmadan zaten.Kata'nın demek istediği g4 Cracker'ı yenebilecek bir güç.Kata bu gücün sınırsız olmadığını sonradan anlıyor zaten.Sınırsız g4>Cracker olarak düşünüyor yani.

Ona dikkat etmemişim bak :D Jack ve Burgess sağkol unvanı ile anılıyordu sanırım. Senaryoda Kaido, Linlin'e tek atıyor.. Jack'e Kata/Luffy/Kid üçlüsü dalıyor, anca indiriyorlar. Çok faul var bunun gibi.
Bunun linkini genel tartışmaya atmıştım ben rezillik yav xd.O üçlü içerisinde Jack'i öttüremeyecek adam yok xd

Cracker Luffy'ye zaten ters bir rakip olduğu için Luffy onu yenemezdi Nami olmadan zaten.Kata'nın demek istediği g4 Cracker'ı yenebilecek bir güç.Kata bu gücün sınırsız olmadığını sonradan anlıyor zaten.Sınırsız g4>Cracker olarak düşünüyor yani.
Eninde sonunda yağmur yağacak değil mi :D Yağmur başlayınca Luffy üstünlüğü ele geçirecektir. Nami olmasa bile mevsimler süren dövüşün galibi Luffy olur:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık