Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Wano'yu okumamaya başladım. 5 bölüm birikiyor öyle okuyorum. Forumda da görüyorum bazen. Kaido düşse de yeni arca geçsek diye. Herkes uygun bulmasa da kabullenmiş Luffy'nin bir şekilde buraları da geçeceğini.
İyi de o durum WCI'de daha belirgin değil miydi? Katakuri'nin düşmesini Sanji'yi alıp Wano'ya gitmeyi bekliyorduk. Wano'nun provası yan arcı gibiydi. Wano en azından ana yemek. OP'nin sıkıntısı fazla kayıpsız rahat ilerlediğimizden insanlar tayfanın her türlü tehlikeden sıyrılacağı modunda okuyor. Bu da heyecanı düşürüyor. WCI'deki durum aynen buydu.

Ha tayfaya bişey olsun istiyor değilim, o sebeple demedim. Durum tespitiydi daha çok.

İyi de o durum WCI'de daha belirgin değil miydi? Katakuri'nin düşmesini Sanji'yi alıp Wano'ya gitmeyi bekliyorduk. Wano'nun provası yan arcı gibiydi. Wano en azından ana yemek. OP'nin sıkıntısı fazla kayıpsız rahat ilerlediğimizden insanlar tayfanın her türlü tehlikeden sıyrılacağı modunda okuyor. Bu da heyecanı düşürüyor. WCI'deki durum aynen buydu.

Ha tayfaya bişey olsun istiyor değilim, o sebeple demedim. Durum tespitiydi daha çok.
Orada BM düşecek mi diye merak ediyordum. Luffy'yi düşleyen mağdur bir halk da yoktu. Wano'da hem halk mağdur, hem prens ve prenses mağdur. Yıllardır beklenen Luffy var. Var da var. Luffy az daha güçlenip gelse, Kaido'ya koyup geçse ben mutlu olurdum. Bu mangada kader muhabbetini sevmiyorum.

One piece önceden kadercilik değil azim üzerine kurulu iken şu an tamamen seçilmiş kişi, kader gibi şeyler üzerine kurulu.

Bence önceki hali daha iyidi.
Katılıyorum ama dikkatli okunursa kadercilik seride başından beri vardı.
Teach kaderden bahsedip duruyordu tayfası da aynı düşünceyle hareket ediyordu.Ayrıca Loguetown olayını yorumlayanlar da benzer şeyler söylüyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık