Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco yerine Shanks koyan ben değilim herhalde...:)

Kısaca Mf'de Marco yerine Luffy olsaydı deyip ordan Marco > Luffy sonucu çıkarmak çok saçma.
Ne yazdığını senin bile anlayabildiğini düşünmüyorum.Konuyu buraya çeken de sensin.Ben onu kastetmedim ben şuna yorum yapıyorum diyen de.Şimdi de benden daha önce Wb ile Marcoyu kıyaslayan adama yazman gereken şeyi bana yazıyorsun.Neyse ne.Laf salatası yapmak yerine manga tartışmak istersen yaz.Yoksa gölge etme.Selametle.

Şey garip değil mi ya? Luffy, Craker ve Kata ile dövüştü ama Luffy King'den güçsüz Queen ve Jack'ten güçlü. En son adam akıllı dövüşü Pica ile olan Zoro'da King'den güçsüz, Queen ve Jack'den güçlü. xd
İşte bu anlayış yıllarca yanılmalarına sebep oldu. Zoro'nun alacağı söylendiği ama almak şöyle dursun dövüşmediği karakterlerden 2 tane yonko tayfası çıkar. Onların listesi ile yarışabilecek iki şey var :

1- Yeni gözüküp amiral seviyesinde olanlar.
2- Tayfaya gelenler.

Ne yazdığını senin bile anlayabildiğini düşünmüyorum.Konuyu buraya çeken de sensin.Ben onu kastetmedim ben şuna yorum yapıyorum diyen de.Şimdi de benden daha önce Wb ile Marcoyu kıyaslayan adama yazman gereken şeyi bana yazıyorsun.Neyse ne.Laf salatası yapmak yerine manga tartışmak istersen yaz.Yoksa gölge etme.Selametle.
Konuyu buraya çekme diye bir şey yok. Daha ne yazdığının bile farkında bile değilsin. Anca atarlı laflar, ötesi yok.

Luffy Marcodan zayıf.
MF arkından Marcoyu çıkart Luffyi koy.Marconun yaptıklarını yapamaz.
Yani şu yorumları yapan sensin. Ama hala ısrarla bunu görmezden gelip millete sallıyorsun ve kendini manga tartışıyor zannediyorsun.

İşte bu anlayış yıllarca yanılmalarına sebep oldu. Zoro'nun alacağı söylendiği ama almak şöyle dursun dövüşmediği karakterlerden 2 tane yonko tayfası çıkar. Onların listesi ile yarışabilecek iki şey var :

1- Yeni gözüküp amiral seviyesinde olanlar.
2- Tayfaya gelenler.
Neyde yanıldık anlamadım? Şunu alır dediğimiz biriyle karşılaştı da dayak mı yedi? Vs tahmini yapmak ayrı bir şey, birini yenip yenemeyeceğini söylemek ayrı bir şey. Denir ki Jack ile karşılaşacak mesela ama karşı karşıya gelmez bu ayrı. Ama mesela Jack’i alır denir ama karşılaşır ve alamaz işte bu Zoro hakkın da yanılmak olur. Ya da bu arc son dövüşünü King ile falan değil daha düşük birileri ile yapar o zaman yanılmak olur. Kaldı ki Zoro sınırlarını zorlayacak bir dövüşe girine kadar gücü hakkın da yanılmış sayılmayız. Bu arc ne yapacağına bağlı her şey. Sanki ortada net bir seviye yenilgi ya da yetersizliği varmış Zoro’nun gibi fanları abartıyor-yanılıyor muhabbeti dönüyor çok ilginç...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık