Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Millennium Wizard mangada özellikle belirtilmedikçe sağ kolkarın kaptanlarına oranla güçlü olduklarını düşünürüm. Bir imparator diğerinden güçlüyse sağ kolu da onun sağ kolundan güçlüdür.

Bana göre Marco>Shiryuu>Beckmann>King>Katakuri

Kaptanlarının Rayleigh ile yakın ya da elit güçte değil Marco. Çünkü Rayleigh'in imajı çok farklıydı. Güç kadar ağırlığı da vardı.

Shiryuu>Beckmann dedim çünkü Shiryuu meyve yiyerek extra bir güç kapısı edindi.

Beckmann>King dedim. Kaido>Shanks olsa dahi bu böyle çünkü Shanks'ın astlarına özellikle dikkat çekildi. Ha Kaido ve Shanks hakkında Shanks daha güçlü gibi geliyor orası ayrı.

@Millennium Wizard mangada özellikle belirtilmedikçe sağ kolkarın kaptanlarına oranla güçlü olduklarını düşünürüm. Bir imparator diğerinden güçlüyse sağ kolu da onun sağ kolundan güçlüdür.

Bana göre Marco>Shiryuu>Beckmann>King>Katakuri

Kaptanlarının Rayleigh ile yakın ya da elit güçte değil Marco. Çünkü Rayleigh'in imajı çok farklıydı. Güç kadar ağırlığı da vardı.

Shiryuu>Beckmann dedim çünkü Shiryuu meyve yiyerek extra bir güç kapısı edindi.

Beckmann>King dedim. Kaido>Shanks olsa dahi bu böyle çünkü Shanks'ın astlarına özellikle dikkat çekildi. Ha Kaido ve Shanks hakkında Shanks daha güçlü gibi geliyor orası ayrı.
Doğru bir yaklaşım belki de.Olabilir tabii bazen bende bu mantıktan gideyim diyorum ama %100 aklıma yatmadı henüz.

Kaptanlarına göre sıralayacaksak

Marco >King >Kata > Beckmann olur aslında.Ama dediğin gibi Shanks tayfası özel vurgusu var.Shiryuu'nun yeri çok şaibeli bence şu anda.

Benim şöyle bir teorim vardı.King eski ID müdürü diye.Magellan'ın müdürüydü yani.O açıdan bakınca Shiryuu'dan güçlü olması mantıklı olur gibi.Tabii bu görünmezlik meyvesini yemesinden öncesi için geçerli.Görünmezlikle bence Shiryuu şu an King'i yakalamıştır ama geçtiğinden emin değilim.Onu göreceğiz mangakanın karasakal tayfasını ne kadar parlatacağına bağlı.

mf'deki marco < wcı de katakuri
Marco mf'de daha çok savunması ile ön planda tutuldu saldırı yönü eksik kaldı. Tam performans marco göremedik...

Wcı katakuri birebirde tam performans sahadaydı. Hem saldırı hemde savunmada çok iyiydi.İrade hariç her yönden luffyden çok öndeydi.
Oda ana karektere kıyak geçti bence...

Kata wanoya gelseydi birebir vs olsa
marco > katakuri olurdu.
Şuan marconun dengi King, Marco = King, bu savaşta birebir Marco vs King olursa kimin alacağını söylemeye gerek yok.

Bence sağkolların güç sıralaması, tanıtım( değinip geçme, laflama değilde, biraz daha detaylı tanıtım ) sırasına göre ilerliyor.

Şu anda Benn beckman en güçlü sağkol hikaye kurgusu böyle ilerliyor.

Benn Beckman> Marco =King> Katakuri>Shiryu

Shiryu son meyve olayı ile (bunu unutmuştum)
Shiryu > Katakuri durumu oluşmuş olabilir.

Tüm sağkollar klas adamlar.
Rayleigh > Roger
Zoro > Luffy
Killer > Kid
Beckman > Shanks
Katakuri > Linlin

Marco konusunda üzgünüm kendine kainatın en harika kaptanını seçmeseydi.
King ve Shiryu'nun ağırlığını görmedik henüz.

Tüm sağkollar klas adamlar.
Rayleigh > Roger
Zoro > Luffy
Killer > Kid
Beckman > Shanks
Katakuri > Linlin

Marco konusunda üzgünüm kendine kainatın en harika kaptanını seçmeseydi.
King ve Shiryu'nun ağırlığını görmedik henüz.
Bunu eshefle kınıyor, şiddetle düzeltmeni talep ediyorum. Marco kendine kaptan değil, baba seçmiştir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık