Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ko demrk zayıf anında paketledi demek degil, bilinç kaybetmek demek.
K.O Knockout onun kısaltması yani.Devre dışı kalma nakavt olma gibi.Apoo da adamı 5 dakikada olsa gayet devre dışı bıraktı.Zoro taşımak zorunda kaldı yoksa çöp elemanlar bile paketler götürebilirdi.Yine h.haki basmazsa o vaziyette tabii.
Luffy KO yapınca ''Sadece devirdi'' mi oluyor? :D Adam imparator devirmiş, versenize adamın hakkını.:rolleyes:
Ben o konuda hakkını hep verdim ama yazdığım mesajlar forum tarafından pek sallanmadı.Kaido'yu kaşıdı gözüyle bakıyorlar daha çok.

K.O Knockout onun kısaltması yani.Devre dışı kalma nakavt olma gibi.Apoo da adamı 5 dakikada olsa gayet devre dışı bıraktı.Zoro taşımak zorunda kaldı yoksa çöp elemanlar bile paketler götürebilirdi.Yine h.haki basmazsa o vaziyette tabii.

Ben o konuda hakkını hep verdim ama yazdığım mesajlar forum tarafından pek sallanmadı.Kaido'yu kaşıdı gözüyle bakıyorlar daha çok.
5 dakika. Azıcık objektif olan adam saniyeler sürdü der la. Neyin 5 dakikası? Şaka gibi la.:D Zoro 5 dakikadır koşuyor ama uzaklaştığı mesafe 10-20 metre.:D

Kaido'nun gözler tavana vurdu yere düştü. Belli bir sürede kendisini görmedik. Luffy'nin de gözler gitti yere düşüyordu onu da belli bir süre ayılmadığını gördük ki bu süre Kaido da çok daha fazla.
Yahu darbenin etkisi saniyelik bir olay o her darbede olan şeyler onlar abartmayalım.
5 dakika. Azıcık objektif olan adam saniyeler sürdü der la. Neyin 5 dakikası? Şaka gibi la.:D Zoro 5 dakikadır koşuyor ama uzaklaştığı mesafe 10-20 metre.:D
Ne bileyim kronometre mi tuttum ? :D Senin için 2 dakika olsun hadi.Kaido'nun böyle bir olayı yok ne ejderha formunda ne diğerinde.Yerden belini doğrultma süresi 10 saniye falan bu yaşanmıştır o kadar.

O denize düşüp çekiç olduğu zaman için geçerli.
Tamam da işte, böyle başka kendi başına desteksiz örnek gördü mü ki :D Ben hep bir uzvu ya da bölgeyi senkronize ve konsantre uzatabilmesi için üstünde çalışmalı olarak düşündüm. İlk meyveyi kullandığı zaman kol üzerine çalışıyordu.
Nami'yi de yılan gibi sarıyordu böyle ileriye uzayarak. Normalde kuvvet uygulayarak uzatıyordu. Burda kuvvet alacağı bir yer yok doğrudan kendi uzatmış.
Aynen işte destek alıyordu. Bu şekilde doğrudan kendi uzattığını hatırlamıyorum.

Tamam da işte, böyle başka kendi başına desteksiz örnek gördü mü ki :D Ben hep bir uzvu ya da bölgeyi senkronize ve konsantre uzatabilmesi için üstünde çalışmalı olarak düşündüm. İlk meyveyi kullandığı zaman kol üzerine çalışıyordu.

Aynen işte destek alıyordu. Bu şekilde doğrudan kendi uzattığını hatırlamıyorum.
Balıkadam adasında da yapıyor.Boyun kasları üstünde kontrolü var o kadar değil.
Balıkadamlara boynu geri çekip kafa atmıştı hatta zırhı yamultmuştu hakiyle. :D

Yahu darbenin etkisi saniyelik bir olay o her darbede olan şeyler onlar abartmayalım.

Ne bileyim kronometre mi tuttum ? :D Senin için 2 dakika olsun hadi.Kaido'nun böyle bir olayı yok ne ejderha formunda ne diğerinde.Yerden belini doğrultma süresi 10 saniye falan bu yaşanmıştır o kadar.
Kaido'ya sıra gelince abartma Luffy'e sıra gelince 2 dakika.:D

@Shakky

Punk hazard'ta Nami'yi yılan gibi sarıyordu olduğu yerde uzayarak. Punk Hazard'tı sanırım. Gördük daha önce.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık