Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hımm burada elemeli yapılmış. Benimki Oscar mantığındaydı. Mesela Oscar'da A,B, C ,D ve E filmi olsun ve 3 de jüri.
1.Jüri
1-A
2-B
3-C
4-D
5-E

2.Jüri
1-D
2-B
3-A
.
.

3.Jüri
1-C
2-B
3-A

olursa Oscar B'nin olur.
Anladım. Olabilir tabii. 10 sayfayla sınırlamak yeterli olur mu bilemedim. Konuya sırf sıralamalar mesaj atılmalı, herkes bir defa mesaj atmalı yani. Tartışmalar falan fistan dönerse meşakkatli olur.

Yarı finale gelen isimlerin hepsi güçlü yapacak bir şey yok. Kid'in doğru düzgün işlenmemişken yarı finale çıkması bile başarı. Law'ı geçmiş bir oyla hatta :D
Son dakikada yapılan bir manevraydi.Hatta çeyrek finalde oylama bittiğinde bir üst tura Kid ve şenks çıkmıştı.Roger elenmisti ama oylama falan kapatılmamış oy değiştirme falan olmuştu.

Son dakikada yapılan bir manevraydi.Hatta çeyrek finalde oylama bittiğinde bir üst tura Kid ve şenks çıkmıştı.Roger elenmisti ama oylama falan kapatılmamış oy değiştirme falan olmuştu.
Hiç hatırlamıyorum onları, bayağı olaylar dönmüştü ama oy değiştirme durumları özellikle sırf eğlencesine oy değişiyordu millet. Ben Katakuri mevzusunu hatırlıyorum bi o da ban yediğimden ahahah, yeni nesil Kata fanları bilmez biz Katakuri için ban yemiş insanız.

Hiç hatırlamıyorum onları, bayağı olaylar dönmüştü ama oy değiştirme durumları özellikle sırf eğlencesine oy değişiyordu millet. Ben Katakuri mevzusunu hatırlıyorum bi o da ban yediğimden ahahah, yeni nesil Kata fanları bilmez biz Katakuri için ban yemiş insanız.
Şedö/PKY örgütünü ortaya çıkarttığımız zamanlardı.Bu forumda rahat rahat tartışılıyorsa şenkse laf atılabiliyorsa bizim sayemizdedir :a:

Katakuri kendini deşince forsunu kaybetti.Guts havası birden polyanaya dönüşü verdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık