Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dediği şeyde onu ima etmiyor yani sana göre. Adam zaten Zoro'nun tepkileri üzerine bu lafı söylüyor.

"Ne kadar fark olduğunu bilmesi yada fark olduğunu bilmesi" ne fark ediyor. Mihawk bu lafı Zoro'nun hareketinden sonra söylüyor ve orada ima ettiği şey besbelli bu.

Yani bir eleştiri getirince ki adamın ssdece tutarsız olduğu konu bu değil hemen "Haterliği abartmıyor musunuz?" nerede haterlik var? Adamın söylemlerini konuşuyoruz.
Bu laflar üzerinden çamur atılamayacak kadar farklılar.

Yani ne zaman görsem Mihawk gömüyorsun sanki :D

Üye silindi 1004

East blue arcta Mihawk koca bir dağ ise eğer Zoro kuyu seviyesinde ancak.Yani doğrudan karşısına çıkması hiç akıllıca değildi.

Bu sözleri söylemesi doğal.Görmüş geçirmiş kılıç ustası olsaydın beni düelloya çağırmazdın çünkü arada böyle uçurum olduğunu bakarak anlardın diye o lafları etti.Ama denemeden de tam olarak anlayamazsın elbette.Mihawk çakıyla kılıç çarpıştırınca en iyi bana bu kadar uzak mı diye o zaman çakıyor durumu.

Yani arada bir uçurum olsa Mihawk ne kadar fark var diye görmeye çalışmaz.Kısacası east blue tarzı bir uçurum yok arasında Wb ile.
Mihawk kim ki aradaki farkı görmek istiyor? Shanks aradaki farkı görmek için adamla kılıç tokuşturuyor gök yarılıyor. Shanks'ın Beyazsakal'a denk olduğunu görüyoruz.

Fark görmek isteyen adam masum bir hayalet prenses gibi uzaktan slash atmaz. Beyazsakal'la kılıcını tokuşturur. Gök yarılırsa tam deriz, altında kalırsa güler geçeriz..

@Sir Crocodile la bu konuda sonuna kadar katılıyorum. Mihawk boş muhabbetin kralıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık