Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orada kurgu giriyor devreye. Luffy'nin hapse girmesi sırf bunun içindi. Yan gelsin yatsın Kaido'nun işçiliğini yapsın diye değil. Al sana mantık.
Ben de onu diyorum işte. Hani mantıklı olan Law'ın yaptığıydı? Law'a göre Luffy'nin Kaido'ya o an saldırmaması gerekiyordu ya, sen de bunu mükemmel bir taktik olarak değerlendirip, Law'ın üstün zekasını övünüyordun.

Sonuç olarak Luffy Law'ın tatktiğine uymadı ve yüzlerce müttefik elde etti. Demek ki mantık işe yaramıyormuş.

Ben de onu diyorum işte. Hani mantıklı olan Law'ın yaptığıydı? Law'a göre Luffy'nin Kaido'ya o an saldırmaması gerekiyordu ya, sen de bunu mükemmel bir taktik olarak değerlendirip, Law'ın üstün zekasını övünüyordun.

Sonuç olarak Luffy Law'ın tatktiğine uymadı ve yüzlerce müttefik elde etti. Demek ki mantık işe yaramıyormuş.
Law'ın üstün zekası diye savunmadım hiç. Olması gereken oydu zaten. Law'da gitse dışarıda tutacak, olanları anlatacak yada uyaracak kimse kalmayacaktı. Luffy'i de durdurmaya çalıştı. Biliyordu yani yenileceğini. Sonrası için kurgu dedim. Öyle olması gerekiyordu. Al işte hiç yoktan, boş yere Law'ı da soktular hapse. Neden?? Sabaody 3lüsü bunlar. 2si girmişken 1i girmeden olur mu hiç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık