Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyve kısmı işin sadece 1 tarafı. Ama önemli bir tarafı. Meyveyi sıfırladıktan sonra gerisi kolay. Şu seride DEİKU silahlanmasına sahip kişi sayısı kaç ?

Sabo'nun olacağı amiraldir. Üstü değil. Zoro için mesele değil yani :)
Haydaaa şimdi de deiku silahlanması çıktı :S vay arkadaş nerde gördün bu silahlanmayı yav.

Adam hızlıymış kesmiş. Jack'in olayı saldırıları karşılamak değil tanklamak zaten. O kesik ona ciddi hasar veremez. Samuraydan kastın Kawamatsu ve diğer ikili sanmıştım ben. King'i de dahil etmişsin.
Ah be, geriden geliyom. Tam Zoro da ilk kesilen kişi oluyor diyecektim denmiş zaten xD

Sana yakıştıramadım. Gerçek bir Law fanı bunun hakkında teoriler kasardı.
Şu aralar Law'ın tarafında fazla gizem kasılıyor. Neresinden tutarsam elimde kalır. :D
Düşününce beynim yanıyor. Bir türlü puzzle birleştiremiyorum. :hhh:
Tek emin olduğum, Law kendisinden konuşturacaksa buralardan konuşturacak. Hani onun sırası da geldi. :cool:

Şu aralar Law'ın tarafında fazla gizem kasılıyor. Neresinden tutarsam elimde kalır. :D
Düşününce beynim yanıyor. Bir türlü puzzle birleştiremiyorum. :hhh:
Tek emin olduğum, Law kendisinden konuşturacaksa buralardan konuşturacak. Hani onun sırası da geldi. :cool:
Zaten beyin adamı kendisi. Şu an muhtemelen hainin kim olduğunu öğrenmeye çalışıyordur. Ya da öğrendi ve onun peşinde.

Zaten beyin adamı kendisi. Şu an muhtemelen hainin kim olduğunu öğrenmeye çalışıyordur. Ya da öğrendi ve onun peşinde.
İşte kulislerde ki doğruysa içeriden bilgi sızıldığı söyleniyor. Belki haini söylemiştir. Law'da ona gidiyordur.
Hani gitse ne yapacak ama Hawkins gibi doğrayacak değil ya. :hhh: Haine karşı önlemler almalı. Ben olsam haini tufaya düşürürdüm. Planını bozardım.

Birde Law tek başına bir şeyler yapıyor dendi. Hain bizimkilerden çıksa herkes en son toplanmıştı. Law yine bizimkilerin yanına gitmesi gerekir. :bilmem:

İşte kulislerde ki doğruysa içeriden bilgi sızıldığı söyleniyor. Belki haini söylemiştir. Law'da ona gidiyordur.
Hani gitse ne yapacak ama Hawkins gibi doğrayacak değil ya. :hhh: Haine karşı önlemler almalı. Ben olsam haini tufaya düşürürdüm. Planını bozardım.
Doğrasa güzel olur da yapmaz. Belki içerideki adamdan alamadığı bilgileri alır. Güzel de olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık