Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ha meyvesiz Luffy Law + ediyorsa o ayrı bir tartışma konusu ona hiç girmeyeceğim.
Çok rahat eder de öncelikle meyvesiz Luffy'e bu değişime adapte olabilmesi ve ona göre bir dövüş stili geliştirmesi için zaman tanımak lazım. Kendini bildi bileli damarları bile lastik olan adam öyle video oyununda karakter sınıfı değiştirir gibi anında uyum sağlayamaz bu duruma.

Çok rahat eder de öncelikle meyvesiz Luffy'e bu değişime adapte olabilmesi ve ona göre bir dövüş stili geliştirmesi için zaman tanımak lazım. Kendini bildi bileli damarları bile lastik olan adam öyle video oyununda karakter sınıfı değiştirir gibi anında uyum sağlayamaz bu duruma.
Sorun da o işte. Lak diye meyveyi alıp dövüş diyorsun adama. Ki Luffy çocukluğundan beri gomu gomu ile. Yoksa Luffy e zaman veriyorsan itirazım yok.

Sorun da o işte. Lak diye meyveyi alıp dövüş diyorsun adama. Ki Luffy çocukluğundan beri gomu gomu ile. Yoksa Luffy e zaman veriyorsan itirazım yok.
Bu olayı en iyi Teach vs Luffy'de görürüz bakalım o dövüş geldiğinde hangi seviyede olacak meyvesiz Luffy aldığı her hasarı meyvesiz alacak üstüne deprem meyvesinin darbelerini yiyecek he birde 3.meyve falan da olursa Teach'de tadından yenmez.

Bu olayı en iyi Teach vs Luffy'de görürüz bakalım o dövüş geldiğinde hangi seviyede olacak meyvesiz Luffy aldığı her hasarı meyvesiz alacak üstüne deprem meyvesinin darbelerini yiyecek.
Luffy Teach ile savaşında aldığı hasarı meyvesiz alsa da bunun için Teach'in ona dokunması gerekiyor. Kol mesafesinde o kadar da önemi var mı cidden?

Luffy Teach ile savaşında aldığı hasarı meyvesiz alsa da bunun için Teach'in ona dokunması gerekiyor. Kol mesafesinde o kadar da önemi var mı cidden?
Benim bir beklentim var tabi bu sadece beklenti Teach'den uyanışlı yami yami bekliyorum bu sayede dokunmadan bile meyve bloklayacak ve savaşa öyle devam etmek zorunda kalan bir Luffy olacak biraz absürt ama bekliyorum :D

Son düzenleme:
Benim bir beklentim var tabi bu sadece beklenti uyanışlı yami yami bekliyorum bu sayede dokunmadan bile meyve bloklayacak ve savaşa öyle devam etmek zorunda kalan bir Luffy olacak biraz absürd ama bekliyorum :D
Tövbe de lan Allah'ın hayvanı zaten meyve emcükleyip duruyor daha niye boostluyorsun? Luffy imkanı yok uzun süreli varlık göstersin meyvesiz. O seviyeye geldiğinde gayet güzel korur kendisini hakisi ile ama bir yere kadar. Anlık olarak kendini koruyup daha sonra zıbam zıbam girişir Teach'e.

Meyvesiz Luffy den bir cacık olmaz. Adamın küçüklüğünden beri meyvesi var. Dövüş stili tamamen meyvesiyle alakalı. Öyle kolay değil o işler. Meyvesiz Luffy bu kadar güçlü ise gitsin meyvesiyle Kaido’yu başından sonuna kadar tek dövsün hadi :D

Tövbe de lan Allah'ın hayvanı zaten meyve emcükleyip duruyor daha niye boostluyorsun? Luffy imkanı yok uzun süreli varlık göstersin meyvesiz. O seviyeye geldiğinde gayet güzel korur kendisini hakisi ile ama bir yere kadar. Anlık olarak kendini koruyup daha sonra zıbam zıbam girişir Teach'e.
Bizim senço öyledir. Adamın aklını alır.

Bb'nin meyveyi gördüğüm ilk günden beri beklentim karanlık bir alan yaratması ve alanın içindekilerin meyve güçlerinin iptal olması(kendisi hariç)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık