Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Kid o kadar güçlenemez.
Kid bence de o kadar güçlenemez ya. Depresyona girip ağlıyor falan. Yani hiç yakıştıramadım kendisine bunu.

Adamda Kaido'nun meyvesi var. Luffynin yapamadığını yapıp file emir veriyor, potansiyel zirvede. Zorodan kılıç eğitimi alıyor ve kızlar anında düşüyor dibine.

Tayfaya mico diye gelirse sonuçlarına inanılmaz sasiracaksin
Zoro’nun iyi bi eğitmen olduğunu sanmıyorum. Bir şeyleri muhakkak eksik gösteriyordur Momo’ya. Ayrıca meyvesi de bir garip bilemedim yani. Babası onun yaşındayken Wano’da cinsel devrim yapıyormuş. Ayı falan vuruyormuş. Momo biraz fazla ağlak.

Zoro’nun iyi bi eğitmen olduğunu sanmıyorum. Bir şeyleri muhakkak eksik gösteriyordur Momo’ya. Ayrıca meyvesi de bir garip bilemedim yani. Babası onun yaşındayken Wano da cinsel devrim yapıyormuş. Ayı falan vuruyormuş. Momo biraz fazla ağlak.
Yaptığı cinsel devrim Momonun dibine düşürdüğü 2 korsandan gram iyi değildir. Nami ve Robini aynı anda etkileyebilmis bir adam. Wanonun varoslari ile kıyas bile götürmez

Bu çocuk bildiğin Shanks. Yakında kral hakisini de salar

Adamda Kaido'nun meyvesi var. Luffynin yapamadığını yapıp file emir veriyor, potansiyel zirvede. Zorodan kılıç eğitimi alıyor ve kızlar anında düşüyor dibine.

Tayfaya mico diye gelirse sonuçlarına inanılmaz sasiracaksin
Zoro çocukla iki dakika takıldı çocuk da belirgin değişimler oldu. Zoro bunu eğitse uçar bu çocuk :D
Şuna bak bildiğin hayran olmuş Zoro’ya :D

Zoro çocukla iki dakika takıldı çocuk da belirgin değişimler oldu. Zoro bunu eğitse uçar bu çocuk :D
Şuna bak bildiğin hayran olmuş Zoro’ya :D
Gelsin bakalım tayfaya da Zoro neler neler anlatir, Luffy de anlatir:gamyon: Kinemon'a inanılmaz saygı var. O shogun oluverir. Bu da bizimle

Daha Tama ile Carrot da var tabii bizimle gelecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık