Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gözün beyazının görülmesi her zaman bilinç kaybı değil istisnalar var ama okkalı bir yumruk yiyip gözünün beyazı çıkıyorsa bunun tek bir nedeni vardır. :) Düz yumruğa anlık bilinç kaybı yaşayan karakterlerin fanları fazla konuşmasın bence daha fazla batmamak için. :D
Kıvır da yanmasin.

Boş konuşmaya devam. Daha seride nerede bilinç kaybı olduğunu göremeyen insanlarla tartışıyoruz şaka gibi. :hhh:

Anlık bilinç kaybı işte. Ayrıca orada Kaido sarhoş, seninkiyse zayıf :hhh:
Yahu hala anlik bilinç kaybı diyonuz? Ne anliği yahu nerede anlık? Kaido da kalkip tek atıyor Crocodile da kalkip tek atiyor sonra.

Fakat anlik bilinç kaybı oluyor. Kaido'nun şu saldırıda bilinç kaybı yaşadığını düşünen zaten her şeyi düşünür. :D

Şaka gibi ama ciddi olmasi daha komik.:hhh:

Üye silindi 1004

Kıvır da yanmasin.

Boş konuşmaya devam. Daha seride nerede bilinç kaybı olduğunu göremeyen insanlarla tartışıyoruz şaka gibi. :hhh:

Yahu hala anlik bilinç kaybı diyonuz? Ne anliği yahu nerede anlık? Kaido da kalkip tek atıyor Crocodile da kalkip tek atiyor sonra.

Fakat anlik bilinç kaybı oluyor. Kaido'nun şu saldırıda bilinç kaybı yaşadığını düşünen zaten her şeyi düşünür. :D

Serinin bitmesine 500 bölüm kalmış işlenecek dolu karakter var. En fazla yancı olacak karakterin bu kadar fanı olman da ne bileyim anlamsız çaba :hhh:

Kıvır da yanmasin.

Bak istersen Queen vs koca anaya bir bak bana boş konuşuyor demeden önce.Queen tepeden düştüğü zaman Mom da aynı gözlerle çiziliyor ve bir an dünyası şaşıyor bilinç bulanıklaşıyor.Bir an öyle olduktan sonra neredeyim ben köye gitmiştim falan diye hatırlamaya başlıyor.Anlık bilinci zarar gördü yani reset atılmış gibi oldu fabrika ayarlarına döndü. :) Queen iş yapmış aslında milletin eziklemesine bakmamak lazım.

Bak istersen Queen vs koca anaya bir bak bana boş konuşuyor demeden önce.Queen tepeden düştüğü zaman Mom da aynı gözlerle çiziliyor ve bir an dünyası şaşıyor bilinç bulanıklaşıyor.Bir an öyle olduktan sonra neredeyim ben köye gitmiştim falan diye hatırlamaya başlıyor.Anlık bilinci zarar gördü yani reset atılmış gibi oldu fabrika ayarlarına döndü. :) Queen iş yapmış aslında milletin eziklemesine bakmamak lazım.
Yahu saldırı yeyip gözlerin bu şekilde beyaz çizildiği 100 çizim vardır en az siz ne diyonuz ya? Beyaz çizildi diye bilinç kaybi olmuyor. Bilinç kaybi karakter tamamen kendini kaybediyor, bayılıyor. Kendini kaybettiğindeyse eğer meyve özelliği farklı biçimde çalışmiyorsa meyve yeteneği geçersiz kaliyor.

Sana şimdi saldırı yeyip gözleri bembeyaz çizilen 10 manga sayfasi atarim. Hiç birinde de bilinç kaybedilmemiş sadece saldırı alınmıştır. Bu sahneler de onun gibi saldırı alındı. Bilinç kaybi seride net zaten ya belirtiliyor ya da kendini belli ediyor peşinden gelen olaylarla. Bunu bile açiklatiyorsunuz şaka gibi gerçekten.

İstersen manga sayfalarını atayim daha iyi gör. ;)

Serinin bitmesine 500 bölüm kalmış işlenecek dolu karakter var. En fazla yancı olacak karakterin bu kadar fanı olman da ne bileyim anlamsız çaba :hhh:
Burada tartıştığımız şey sadece onunla ilgili değilken konuyu oraya çekmen de ayrı bir konu. Sen rahat ol anlamsız mi değil mi göreceğiz o zaman bakalim bu boş atıp tutmalarını yapabilecek misin merak ediyorum. :D :hhh:

Üye silindi 1004

Yahu saldırı yeyip gözlerin bu şekilde beyaz çizildiği 100 çizim vardır en az siz ne diyonuz ya? Beyaz çizildi diye bilinç kaybi olmuyor. Bilinç kaybi karakter tamamen kendini kaybediyor, bayılıyor. Kendini kaybettiğindeyse eğer meyve özelliği farklı biçimde çalışmiyorsa meyve yeteneği geçersiz kaliyor.

Sana şimdi saldırı yeyip gözleri bembeyaz çizilen 10 manga sayfasi atarim. Hiç birinde de bilinç kaybedilmemiş sadece saldırı alınmıştır. Bu sahneler de onun gibi saldırı alındı. Bilinç kaybi seride net zaten ya belirtiliyor ya da kendini belli ediyor peşinden gelen olaylarla. Bunu bile açiklatiyorsunuz şaka gibi gerçekten.

Burada tartıştığımız şey sadece onunla ilgili değilken konuyu oraya çekmen de ayrı bir konu. Sen rahat ol anlamsız mi değil mi göreceğiz o zaman bakalim bu boş atıp tutmalarını yapabilecek misin merak ediyorum. :D :hhh:
https://www.acibadem.com.tr/Hayat/Bilgi/bilinc-kaybi-nedir-ve-belirtileri-nelerdir

Baya bilinç kaybı yaşamış işte Croco.

• Baş dönmesi, baygınlık, yere düşme
  • Bacaklarda uyuşma
  • Bilinçte bulanıklık
  • Yüzde solgunluk
  • Üşüme, terleme
  • Hızlı ve zayıf nabız
Daha ne olsun :D

Üye silindi 1004

Bayilan adam hemen ayağa kalkiyor yani sana göre. Bacaklarim uyuştu, terliyorum, üşüyorum falan da diyor mu bir bak. :hhh:
Bayılma hariç hepsi olmuş daha ne olsun? İlla hepsi olacak diye bir şey yok. Nefes nefese kalıyor Luffy vurunca. Yere düşüyor. Zar zor kendine geliyor, o yumruktan sonra aklı çıkıyor aklı.

Tamamen bilinç kapanması diyen oldu mu ? O çok daha ağır bir durum.Sugar falan meyve yeteneğini kaybediyor öyle birşey olduğunu söyleyen yok.Anlık diye boşa demiyoruz herhalde.Geçici ve kısmi demek istiyoruz.Ayrıca Kaido’nun gözler bilinç kaybından o halde değil açıkladık ya daha ne diyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık