Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WB yaralarına söz açılmışken, serumların bağlı olduğu 2 yerde yeni yaralar açılmış, yani Roger sonrası bu tanıtımın kısa süre öncesinde biri her kimse WBi yarmış.

İlk yarası ile WB
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRZLA9QNbmGaimUEH0BdkCeIwU5IO2Axn6952NbfVqGe6rsiKqC

Son yaraları ile WB
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQpIw8rzugHB8Yif5VHT630uksIqVBVYMiNlm_HRjfb7kw6Fpe0
Hatadır.İlk çizdiğinde o yaraları eklememiştir yani.Sonradan öyle düşündü ama ilk çizdiği o şekilde kaldı kısacası.

Bu serumlu sahne Rockstar sahnesi.Marineford ile arasında öyle çok bir zaman aralığı olmaması lazım evrene göre.Kim gelip çizecek pek ihtimal vermiyorum.

Hatadır.İlk çizdiğinde o yaraları eklememiştir yani.Sonradan öyle düşündü ama ilk çizdiği o şekilde kaldı kısacası.

Bu serumlu sahne Rockstar sahnesi.Marineford ile arasında öyle çok bir zaman aralığı olmaması lazım evrene göre.Kim gelip çizecek pek ihtimal vermiyorum.
Hata değil. Episode 0 da Shiki konuşmak için WB'in yanına geldiği sahnede de tek 1 çizik var ortadaki büyük olan.

Bence o serumların aldığı yara ile de ilgisi var.

Hata değil. Episode 0 da Shiki konuşmak için WB'in yanına geldiği sahnede de tek 1 çizik var ortadaki büyük olan.

Bence o serumların aldığı yara ile de ilgisi var.
Öyleyse haklı olabilirsin.Ama kim verecek 3 tane küçük yara var roger harici.Beyazsakalla mf öncesi karşılaşacak sağ kol üstünde hangi korsan var bilemiyorum garip o yüzden.Çizim hatası olsa normal karşılarım yani.

Üye silindi 1004

Sen şu tayfaya bak asıl, daha görünmeyen kimler vardır. Xebec reis ölmeyip sağ kalsa Roger'in kestaneyi bile çizebilirdi şimdiye. Karanlık meyvesi de vardır büyük ihtimal. :D
Yılın en balon tayfası. Minnacık Roger'la Minnacık Garp perperişan etmiş bunları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık