Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Detaylıca karakterlerin güç ilişkisini açıklamam gerekirse ki öyle gerekiyor sanırım ;

Katakuri, Queen'i eşşek sudan gelinceye kadar döver.
Cracker, Smoothie'den güçlüdür.
Sabo, Perospero'nun şekerini yakıp '' Hiken '' ile tek atar Perospero'ya. Aynı ödüldeki Snack'i saniyelik eder. Perospero denilen adam Burgess etmez.
Kid ve Law, Chinjao'yu çok rahat yener. Sai bile power-up u ile kral haki harici Chinjao'nun gençliğindeki güce ulaştı zaten. Aynı şekilde Perospero'yuda fazla kasmadan yenerler. 500'lük Chinjao , 700'lük Perospero'ya 1 koysa yarısı boşa gider. Şeker duvarı falanda hiçbirşey Amande'nin kestiği duvarıda Perospero'yuda gömer.
Jinbe, bir ordu dolusu Tamago harcar( Aynı anda ). Kendisinden 300 m civarı fazla ödüle sahip Perospero'yuda yener.
Tayfasıyla anca px yenen 400 m'lik Luffy, kendisindeki alt sıradaki Bobbin hariç bütün karakterlerden dayak yer, çoğundanda tek yer.
Apoo, Pedro'yu çok net ezer. En baba saldırısı dinamit patlatmak olan adamı müziğiyle çok daha iyi patlatır.
300'lük Bege zaten 330'luk Pekoms'a tek atıyor.
Ceasar kendisinden üst sıradaki Moria,Pekoms ve Pedro'yu çok net harcar.
Moria, Pekoms'u çok zorlanmadan yener. Sanji ve Zoro bir ordu dolusu Pekoms harcar.
Caribou, Fisher Tiger'ı yener, Bellamy'den tek yer. Barto, Bellamy'i 150 milyonken daha feci harcadı. Killer 4'ünüde yener, 3'ünü tekler.
Robin, Fisher Tiger Bellamy ve Barto'yu 2 saniyelik eder, kendisinden 200 milyon fazla ödül olan Cavendish'in gelişmiş hali Hakuba'yıda saniyelik edecekti istese, lakin müttefikti diye ellemedi, yoksa o pozisyonda kemiklerini kırmasını bilirdi.
Dorry ve Broogy'nin ada level saldırıları var, devasa ada boyutunda Japon balığını tek kesişte hallediyorlar. Kendilerine efsane devler deniyor ve Oda bunu '' Kutucuğun içine yazıyor ''. Koskoca Elbaf devlerinin kendi jenerasyonunun en iyileri 100 milyonluk ödülde.
Franky 94 milyon , Brook 83 milyon ve yonkou tanklayan, 700'lük Perospero'nun '' Bakemono canavar '' çektiği Chopper 100 belicik.

Bu karakterler arasındaki güç seviyesi daha çok genişletilebilirde işte bu kadarı kafi bence.
Kata Queen'i yavaş eşek sudan gelinceye kadar dövsün.
Smoothie'ye vasıfsız dedim ama Cracker'den güçlü olmama ihtimali yok.
Sabo iyidir güçlüdür de öyle tek atmak falan biraz abartmıyor musun? Kaldı ki Peros kaç yıllık korsan. Ödülünün fazla olmaması için bir sebep yok.
BM tayfasını gereksiz gömüyorsun.
400mlik Luffy'i kıyasladığın adamların alayında haki denen nane var.

TS öncesi ve sonrasını bir değerlendiriyorsun. Pek sağlıklı bir bakış açısı değil bu yalnız.

Sabo iyidir güçlüdür de öyle tek atmak falan biraz abartmıyor musun? Kaldı ki Peros kaç yıllık korsan. Ödülünün fazla olmaması için bir sebep yok.

TS öncesi ve sonrasını bir değerlendiriyorsun. Pek sağlıklı bir bakış açısı değil bu yalnız.
Katakuri Queen'i döve döve parkinson eder.

Ts önceside olsa o kadar ödül verildi mi? Elin denizcisi verdi mi bu ödülü? Verdi, o kadar fazla kasmaya gerek yok bence.

Katakuri tabikide eşşek sudan gelinceye kadar döver Queen'i. Queen'den Katakuri'yi aşacak hiçbir beklentim yok açıkçası.

Smoothie ne gösterdi veya gösterecekte Cracker'i aşacak? Hiç sanmıyorum açıkçası.

Ayrıca Perospero low herifin teki, Tamago'nun çizik almadan çıktığı patlamadan kol kaybedip ağzı yüzü folloş olarak çıkıyor. Küçümsemiyorum, gösterilen neyse onu yorumluyorum :good:

Edit : Ayrıca Sabo, Perospero'ya tek atar tabiki, adamın tüm gücü şekerden ibaret. Luffy'nin öylesine red hawk'ı bile şekerden baba zırhını deldi geçti, 1 ateş saldırısıyla yakar duvarı, Hiken ilede Burgess'a yaptığını yapar, Burgess'a 2 güçlü saldırı koyduysa Perospero'ya 1 tane koysa yeter o saldırılardan çokta kasmasına gerek yok.

Amande gibi hiç önemli olmayan karakter bile şeker duvarı rahatlıkla kesiyor üstelik, Perospero'nun bir olayı yok anlayacağın.

Katakuri Queen'i döve döve parkinson eder.
Ts önceside olsa o kadar ödül verildi mi? Elin denizcisi verdi mi bu ödülü? Verdi, o kadar fazla kasmaya gerek yok bence.

Katakuri tabikide eşşek sudan gelinceye kadar döver Queen'i. Queen'den Katakuri'yi aşacak hiçbir beklentim yok açıkçası.

Smoothie ne gösterdi veya gösterecekte Cracker'i aşacak? Hiç sanmıyorum açıkçası.

Ayrıca Perospero low herifin teki, Tamago'nun çizik almadan çıktığı patlamadan kol kaybedip ağzı yüzü folloş olarak çıkıyor. Küçümsemiyorum, gösterilen neyse onu yorumluyorum :good:

Edit : Ayrıca Sabo, Perospero'ya tek atar tabiki, adamın tüm gücü şekerden ibaret. Luffy'nin öylesine red hawk'ı bile şekerden baba zırhını deldi geçti, 1 ateş saldırısıyla yakar duvarı, Hiken ilede Burgess'a yaptığını yapar, Burgess'a 2 güçlü saldırı koyduysa Perospero'ya 1 tane koysa yeter o saldırılardan çokta kasmasına gerek yok.

Amande gibi hiç önemli olmayan karakter bile şeker duvarı rahatlıkla kesiyor üstelik, Perospero'nun bir olayı yok anlayacağın.
500mlik çaylak dövmeye benzemez yalnız Queen dövmek.
2y öncesinin ödüllerini o perspektifte değerlendirmek lazım. Ts öncesi siçiler tanıtılırken Roger'ın ödülü açıklansa böyle bir ödül alabilir miydi sence? Croco'nun 80m ettiği zamanlardan bahsediyorum.

Gösterileni de pek yorumluyormussun gibi gelmiyor. İntihar saldırısı yapılmış adama. Ve bir kolla kurtarıyor günü. Ki kılıç ile kesilemeyecek çok az şey var. Bir kılıç ustası bir zahmet şeker duvarını kesebilsin. 700mlik ödül de zaten Bm hatrına verildi.

2y öncesinin ödüllerini o perspektifte değerlendirmek lazım. Ts öncesi siçiler tanıtılırken Roger'ın ödülü açıklansa böyle bir ödül alabilir miydi sence? Croco'nun 80m ettiği zamanlardan bahsediyorum.

Gösterileni de pek yorumluyormussun gibi gelmiyor. İntihar saldırısı yapılmış adama. Ve bir kolla kurtarıyor günü. Ki kılıç ile kesilemeyecek çok az şey var. Bir kılıç ustası bir zahmet şeker duvarını kesebilsin. 700mlik ödül de zaten Bm hatrına verildi.
G4 Luffy 500 milyonluk bir adam falan değildi yalnız.Boundman'den fiziksel olarak sağlam olan bir yonko komutanı bile görmemişken hele :D

Tamago'yada intihar saldırısı yaptı, Pedro'yu ayna dünyasından alıp son anda çekip kurtardılar dostum iyi hatırlamıyorsun sanırım. Tamago bilen çizik almadan çıkıyor o intihar saldırısından, Perospero kendi lowluğuna yansın dursun yani.

Croco zaten güçlü değilki. 80 olsa ne olur 160 olsa ne olur 300-400 olsa ne olur, adamın kendisi ezik sonuçta.

Edit : Dediğim gibi Burgess gibi kas kütlesi ve TANK bir adam bile 2 güçlü saldırıyla yenilmişken, şekerin tam antisi olan Sabo 1 tane koysa Perospero'ya 4'te 3'ü boşa gider. Dandik dinamitle bir tutulamaz Sabo'nun atakları.

Son düzenleme:
Sabo'nun Ace'in adı filan Perospero'larla filan anılmamalı ya. Geçen konuşulmuştu sanırım bu. Yazıktır günahtır, teki D.'nin iradesinin en büyük temsilcisi, öbürü Dragon'un sağ kolu. Yani şu adamların zekatı 10 tane Perospero filan eder.

MT'de biz bunları bırak söylemeyi ima etsek topuğumuzdan vururlardı abilerimiz. Ayıp.

Sabo'nun Ace'in adı filan Perospero'larla filan anılmamalı ya. Geçen konuşulmuştu sanırım bu. Yazıktır günahtır, teki D.'nin iradesinin en büyük temsilcisi, öbürü Dragon'un sağ kolu. Yani şu adamların zekatı 10 tane Perospero filan eder.

MT'de biz bunları bırak söylemeyi ima etsek topuğumuzdan vururlardı abilerimiz. Ayıp.
MT'dekilere kalsa Doffy,Lucci orta zorlukta Kata'yı yeniyordu yahu :D Dof amiral seviyesiydi,Tobi=Obito diyenler banlanıyordu falan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık