Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kılıç kullandığı için onu da saydım. WB bildiğimiz kılıç olmadığı için saymadım. Mangada sayılıyor olabilir ama hani "kılıç fanları" diye bir tabir var ya burada, ona dahil olmaz WB.

Yok be. Mihawk'ın güç anlamında ezildiğini düşündüğüm için savunuyorum sadece. 11.sırada Mihawk olabilir. :D
Mihawk ezildiği kadar yüceltiliyor da ama onu da atlamamak lazım. :D

Yani "Shanks'ın adamları Mihawk gelince korktu" WB'ye attığı slash için "Jozu olmasaydı WB'yi keserdi" tarzında yorumlar gördü bu gözler. WB o sıralar gülüyor tabi. :D

Haha. Kılıç fanı olmuş onlar.
Yeni pişmiş köy ekmeği kokusu< Kılıç kokusu... :D

Mihawk ezildiği kadar yüceltiliyor da ama onu da atlamamak lazım. :D

Yani "Shanks'ın adamları Mihawk gelince korktu" WB'ye attığı slash için "Jozu olmasaydı WB'yi keserdi" tarzında yorumlar gördü bu gözler. WB o sıralar gülüyor tabi. :D
Mihawk konusu bu forumun efsanesi artık. Yazılmayan bir şey kalmadı. O yüzden uzun zaman önce kendimi çektim. Mangada yeni bir şey çıkınca yazıyorum sadece. :D

Mihawk konusu bu forumun efsanesi artık. Yazılmayan bir şey kalmadı. O yüzden uzun zaman önce kendimi çektim. Mangada yeni bir şey çıkınca yazıyorum sadece. :D
Bu gidişle hakkında bilgi gelmeden ya seri bitecek ya kendi bitecek. Oda trolleyip şu adam hakkında tek bölüm bahsedip aradan çıkarsa o zaman gerçek bir "Forum efsanesi" olabilir Mihawk. :D

Bu kadar beklettiği karakteri bir anda aradan çıkartırsa Oda da efsane olur. :D
Aradan garanti çıkaracak.
İşlemesi gereken bir ton şey var.
Blackbeard, Elbaf, Im, Vegapunk, Kayıp Yüzyıl, Boş Taht, Gorosei, Dragon, Devrim, D. İradesi...
Bütün bunların yanında Mihawk çok değersiz. Zaten kendisinin babun sevgisini de gördük, bundan daha fazla bir şey pek beklememek lazım bence. :bilmem:

Aradan çıkaracak bir şekilde. Ama nasıl çıkardığı önemli asıl.

@01746 Ro shi nan te Arkadaşım vasıtasıyla seslerin çevirisini öğrendim.

1-) Kesme sesi, bıçakla ya da kılıçla kesme. Ya da ete değdiğini belli etmek için
2-) Kapı sesi , açıldığı zaman genelde
3-) Kılıç kapıya değdiği için çıkan ses

Dediğine göre çıkan seslerin hiç biri 3. şahsa ait değil. Bütün sesleri Law çıkarıyor.
Yani kapıyı açanda gizemli kişimiz değil. Tamamen o kişiyi gizli tutmuş, E.Oda.

Üçüncüsü çarpmakta (ガチャン) diğerlerini okuyamadım kanji olabilir o yüzden bilmiyorum

Son düzenleme:
İşlendiği halde Crocodile'den bile hala bir şeyler bekliyorken Mihawk hakkında daha pozitif olmalısın. :artiz:
Crocodile hakkında MF sonrası beklentinin artması kadar normal bir şey var mı? Kendisi bile "Yaralarımı iyileştirdim" diyor WB ile tekrar karşılaştıktan sonra.

Mihawk hakkında ünvan dışında bir şey yok. Hani bir rakip gelse Zoro'nun karşısına veya seriye şöyle bayağı güçlü. Kılıç ustasiyim Mihawk'a meydan okumuştum ama kaybettim deyip bayağı güç gösterisi yapsa deriz ki "Mihawk güçlüymüş böyle bir adamı yenmiş." Fakat serinin geldiği noktada kılıç ustasi diyarı olan Wano bile dış dünyaya kapalı bir ülke. Bunun yanı sıra daha Mihawk'ın adı bile geçmedi ülkede. Nasıl pozitif olalım? :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık