Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack seviyesi(?) eneli 2 yıl önce g2 ve g3 olmadan indiren luffy eğitim aldığı 2 yılın ardından g4 formuyla dahi dofu indirmekte zorlanıyorsa doffy yonkou seviyesi midir ?
Luffy'nin yımrıkları hemen hemen her zaman tayfayı taşıdı. Yani ne kadar ağır olması gerekiyor ise o kadar ağırdı. Ki seride Ts olmuş ve yeni güçler seriye eklenmiş. Yeni bir map açılmış. Bütün bu peremetreleri gözardı edip ''luffy'nin düz yumrukları'' üzerinden konuşmak............. Çok xoş. Müthiş.

Funduska

Luffy'nin yımrıkları hemen hemen her zaman tayfayı taşıdı. Yani ne kadar ağır olması gerekiyor ise o kadar ağırdı. Ki seride Ts olmuş ve yeni güçler seriye eklenmiş. Yeni bir map açılmış. Bütün bu peremetreleri gözardı edip ''luffy'nin düz yumrukları'' üzerinden konuşmak............. Çok xoş. Müthiş.
:d ?

Sabah başka akşam başka diyorsun,e ne diyeyim peki gönlün olsun.
Sabah ne demişim anlamadım bu konuda hep net oldum.Aile üyeleri çok güçlüydü.Hakuba bütün kolezyumu saniyeler içinde indirmiş adam bırakta yapabilsin o kadarını.

Sai power up ile kazandı.Ondan önce de Chinjao pataklayan bir Lao G var.
Bartolomeo Cavendish ile adama karşı 2 vs 1 attıktan sonrası yine iradeyle kazandı hemen değil.
Aynı şekilde Hajrudin de iradeyle göğe uçurdu öncesinde eziliyordu.
Kyros adamla teke tek dövüş çıkarmadı baştan sona ona rağmen kızına kast edilip damarına basılınca aldı yine iradeyle.
Dellinger arka arkaya 2 -3 kişi aldıktan sonra Hakuba'ya yenildi.

Machvise hariç hepsi filonun güçlü adamlarına gittiler yani ve Kyros var.Misal Bartolomeo bizim tayfaya düşman olsa onu Sanji'den aşağısı indiremez ne sanılıyor merak ediyorum.
Seride bizim tayfadan olup da Yonkou karşısında varlık gösteren ve uzun yüzleşebilen tek karakter Brook. Yonkou tanklayan adam Dof’un ayakçılarını temizleyemiyorsa Oda baya leş batırmış demektir. Bir sürü farklı ruhsal büyüye numaraya sahip Brook.

Sanji tabii ki üst düzeylerle eşleşirdi. Fakat tek bacaklı amca 45 dakika uğraştıysa Sanji 15 dakika içerisinde indirirdi o bayrak adamı.

Üstüne Sanji’nin uçabilme avantajını unutuyorsun. Tüm alanda manevra yapabilir ve Dof’un ayak takımını da indirebilirdi gezerek. Çünkü bunun benzeri WCI boyunca yaptı. Sürekli teleport olur gibi milleti kurtarıp milleti tekmeleyip kaçtı. Lao G ya da gay fish’e çok rahat tek atardı Sanji anlık uğrayıp.

Yav dalga geçme ne tanklaması. :hhh:Brook koca anayla ciddi vs mi attı.Koca ana koleksiyona katayım diye üzerine basmamaya çalıştığı böcek gibi davrandı Brook'a.Buradan güç ölçmeyelim komik.Adamın karakterine ve cesaretine saygı duruşunda bulunalım ama rica ederim güce girmeyelim.

Funduska

Reyiz kahroluyorum şuan.............. Hatta dudağımda uçuk çıktı.
Boşluk doldurmaca oynayacağına doktora git canım,bozuk psikolojinizle biz uğraşıyoruz sonra xd
Sabah ne demişim anlamadım bu konuda hep net oldum.Aile üyeleri çok güçlüydü.Hakuba bütün kolezyumu saniyeler içinde indirmiş adam bırakta yapabilsin o kadarını.

Sai power up ile kazandı.Ondan önce de Chinjao pataklayan bir Lao G var.
Bartolomeo Cavendish ile adama karşı 2 vs 1 attıktan sonrası yine iradeyle kazandı hemen değil.
Aynı şekilde Hajrudin de iradeyle göğe uçurdu öncesinde eziliyordu.
Kyros adamla teke tek dövüş çıkarmadı baştan sona ona rağmen kızına kast edilip damarına basılınca aldı yine iradeyle.
Dellinger arka arkaya 2 -3 kişi aldıktan sonra Hakuba'ya yenildi.

Machvise hariç hepsi filonun güçlü adamlarına gittiler yani ve Kyros var.Misal Bartolomeo bizim tayfaya düşman olsa onu Sanji'den aşağısı indiremez ne sanılıyor merak ediyorum.
Beni yanlış anlamışsın da,yine de bu kadar tek tek vs lere inmeye gerek yoktu.Dellinger birilerini almasaydı da Hakuba tekleyecekti bir önemi yok yani poşet karakter.Hakuba ile Cavendish'in farklı güçlerde olduğunu iddia etmene şaşırdım,gece başka gündüz başka muhabbeti o yani.

2 yıl öncesi Luffy'nin komutan level featleri yok sanki. Teach'i, Magellan'ı, Crocodile'ı çökerten bu adam değildi.

İrade, kader, seçilmişlik gibi şeylerin ön planda olduğu bir seride Luffy her an her şeyi yapabilecek bir tip.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık