Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arcın daha 100 bölümü var bence. Dövüşlerin başlaması, flashbackler, dövüşler 100 kadar bölüm tutabilir.

Herkes dövüşecek çünkü bu arc, herkes. Tayfa var 10 kişi. Nova var bizim Luffy-Zoro hariç 4-5 tane. Kin var 9 tane. Ashura, Denjiro, Kawamatsu, Neko ve Inu var böyle dövüşnesi gereken sağlam tipler. Sadece Luffy'nin Kaido ile diğerleri aradan çekilip teke tek kalmışken dövüşmesi kafadan bir 10 bölüm sürer.

Düzgün işleyebilirse, benim için enies lobby marineford filan hikaye kalır.
Acaba minklerin hepsi Jack'e mi saldırır. Hepsinin alacağı var ondan. :oleyo2:
Sulong formda showlar izleyeceğiz ya muhteşem olacak.

Jack şu an herkesle kapışıyor. xd Zoro, Jinbe, Neko-Inu üçlüsünden birisi düşünülür hep. Jinbe neredeyse imkansız. Jack onu aşar. Diğer ikisi anca dolunayda yener Jack'i. Zoro tatava yapmaz basar geçer.
Ben hep İnu-Neko istemiştim. Çok manidar olurdu.
Diğer minkler kimleri alır acaba. Bepo'yu çok merak ediyorum. Küçüklüğünden beri sulong kullanmayı biliyormuş. Nasıl öğrendiyse artık.

Öyle mi oldu gerçekten?
Evet öyle oldu. Zoro genelde 1 veya 2 keser atar. Mesela sanji aynı dourikideki jyaburaya 100 tekme salladı kombolar yaptı anca indirdi. Zoro eğer kesebiliyorsa ve kesmeyi başarırsa tek bilemedin 2 atıyor. Kılıcın böyle bir avantajı var. Mesela morgana luffy defalarca yumruk attı. Zoro ise tek attı. Luffynin en güçlü saldırısı ile tek atamayacağı birisine Zoro en güçlü saldırısı ile kesebilirse tek atabilir. Kılıcın nasıl bir bitiriciliği olduğu bence son derece açık. Burada konu Zoro değil. Kılıç teknikleri seride bitirici teknikler hep.

Evet öyle oldu. Zoro genelde 1 veya 2 keser atar. Mesela sanji aynı dourikideki jyaburaya 100 tekme salladı kombolar yaptı anca indirdi. Zoro eğer kesebiliyorsa ve kesmeyi başarırsa tek bilemedin 2 atıyor. Kılıcın böyle bir avantajı var. Mesela morgana luffy defalarca yumruk attı. Zoro ise tek attı. Luffynin en güçlü saldırısı ile tek atamayacağı birisine Zoro en güçlü saldırısı ile kesebilirse tek atabilir. Kılıcın nasıl bir bitiriciliği olduğu bence son derece açık. Burada konu Zoro değil. Kılıç teknikleri seride bitirici teknikler hep.
Hmm hiç böyle bakmamıştım.

King daha çok gözüme battı benim.Yani adama king diyorsun meyvesi minnacık kuş çıkıyor.Oda tezatlıktan mı yararlanmak istedi,marjinallik mi yapmak istedi bilmiyorum da hiç güzel olmamış bence.

King’e kılıç dişli kaplan çok iyi giderdi.
Estetik açıdan daha iyi olurdu evet. Gerçi Canavar Korsanlarında Kaido dışı kimsenin meyvesini beğenmedim neredeyse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık